Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért nem jó az S51 es simsonom...

Mért nem jó az S51 es simsonom, a s50-es karbival?

Figyelt kérdés

Átcseréltük a karbit,s51-ről s50-esre,faszán müködik,alapjárat van üresbe szépen pörög,de mikor elindulok vele fullad,de ha vissza engedem a gázt alapjáraton pöfög ugyan ugy,ha gázt huzzok leakar állni,ha visza rakom az 51-eset akkor azal kipörög müködik vele(Azért akkarom lecserélni mert az 51-es karbin nincs alapjárat az 50-esen pedig külön van neki!)


Irjatok légyszíves milehet a probléma forrása!,gyujtásnak nincs baja átnéztük!



2012. jan. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs S51-es és S50-es karburátor. Van viszont 16N1, 16N3, stb, karburátor. Gyújtásnak semmi köze a hibához, egyszerüen szar a karburátor beállítása. Ami az egyik motoron jó, az nem jó a másikon, minden motorhoz hozzá kell "állítani" a karburátort. Van, amikor elég az állítócsavarok "tekergetése", van amikor ár fúvókát is cserélni kell, tűt átrakni, stb. Röviden: rossz a beállítás. Ne cserélgesd össze-vissza a karbikat, hanem előbb tanuld meg a működését és állítsd be normálisan.
2012. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha jóltudom 16N4 van rajta,beállitottam azon a Subertűtől elkezdve a levegőig,uszószintet,stb...De semmi


Szal valami máskéne..

2012. jan. 8. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
nem értel hozzá te szerencsétlen
2012. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Te meg nem tudsz írni

(értel)

2012. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
búnkó parasztot nem kérdeztem,Amúgy a hiba az volt hogy vettem bele 250Ft-ért Főfúvókát 72-eset,és új súbert,tömitést,500Ft-be került és működik,szal köszi mindent!
2012. jan. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!