Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fognak kinézni a jöxőben így...

Fognak kinézni a jöxőben így Rendőrautók, vagy ez csak játék fantázia?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. jan. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nem fognak, mert itthon a rendőrautók színe már pár évtizede hagyományosan kék-fehér. Bár a Focusok és az Octaviák matricázásán a piros is megjelent.

A Taurust "amerikai" (tudom is én, hogy van ott, melyik államban mi a szokás) rendőrautónak alakították ki, ha jól emlékszem, a legutóbbi nagy beszerzési pályázaton indultak is vele, de nem ők nyertek. Mondjuk ettől még nem biztos, hogy pont ilyen volt a kivitel. A McLaren viszont egyértelműen csak a fantázia szüleménye.

2012. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itthon is vannak hasonlók, ezek amiket linkeltél, úgynevezett interceptorok. Elfogóvadász, autópályán vannak általában és elkapják a nagyon gyors rosszfiúkat. Az itthoniak Audi TT-k tehát drága, luxuskocsinak mondható, de nincs ilyen menő metálfényezése és 23 colos felnije :D


[link]

2012. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Naja. Németben, Olaszban vannak rendőr lambók is, pont ugyanígy a pályára, ha esetleg tényleg gyorsan kell menni.


A korábban linkelt TT-n után itthon a legvadabb rendőrautó ha jól tudom az Octavia RS, azért az is egész nagyot lép, egy átlag (60-100) lóerős géppel nem nagyon lépsz meg előle.


Amúgy meg kinézetre nem valószínű, hogy mostanság sokat tudnának költeni a rendőrségnél. Elég ha egyben van, megy, azt jóvan.

2012. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!