Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő sofőr, feltétlenül...

Kezdő sofőr, feltétlenül rossz kocsi?

Figyelt kérdés

17 vagyok kocsit szeretnék , mit ajánlotok mint kezdő vezetőnek ?

Apám szerint jó egy Suzuki de nekem nem kell egy papírkocsi.Viszont használt autóról se kell egy lestrapált darab.

Egy klassz kocsi kéne, közép árkategória, jó felszereltség.


2009. máj. 24. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
dejó dolgod van... Én biztos örültem volna annyi idősen bármilyen kocsinak, bár nekem sem szimpatikus a Suzuki. Használtakból is vannak jó darabok, pl az Opelek közül valamelyik, pl egy használt Corsa. Nem túl nagy, nem eszik sokat, és megbízható.
2009. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi bajod a Suzukival. Jü kis strapabíró autók, bár a törésteszteken nem feltétlenül jeleskednek, ez tény, de nem kell állati módra közlekedni és akkor nem lesz semmi gond.
2009. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Trabanttal kezdtem, a szülőknek nem telt másra. De rutint szerezni jó volt. Azóta új autóm van, de azt már nem a szüleimtől kaptam, dolgoztam érte.
2009. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Rántsd le a faterodat egy Hyundai i30-ra. Jó felszereltségű, megy is, szép is, egész óccsó is mer 5 maki alatt megáll újonnan.
2009. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hát... tapasztalatból mondom, hogy friss jogsi "régi" kocsi

nekem is most lett meg a jogsim, és régi kocsit hajtok

tudnák újat is, de a réginek lehet bármi baja, lehúzhatom - lehúzhatják az oldalát, kis glett és festék oszt le van tudva

meg ha esetleg, ne adj isten összetöröd (nem feltétlenül a te hibádból) akkor nem egy 3-4 éves kocsit vágtál gallyra

amugy inkább nagyobb autót válassz, mert ha azzal megtanulsz normálisan tolatni, parkolni, tudod kezelni, akkor elboldogulsz majd egy kisebbel is

ajánlom a Renault 19 Chamade-t, jól is megy, kényelmes, szoval kezdő autónak egyszerűen fantasztikus

2009. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, mi ez a mánia, hogy friss jogsi, saját kocsi kell. Vesznek egy szánalmasan régi kocsit, ami még nehezíti is a vezetést. Én anyum kocsiját vezetem 5 hónapos jogsival, még egyszer sem húztam meg, és nem is kerültem olyan helyzetbe, hogy baleset/koccanás volt kilátásban, pedig csak az első 1-2 hónapban nem vezettem egyedül, most már mindig egyedül megyek, Budapesten is, autópályán is.
2009. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!