Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A budapest-bamako rally...

A budapest-bamako rally mennyire költséges? Mennyi pénz?

Figyelt kérdés

Esetleg tapasztalatokra lennék kíváncsi..

Köszönöm!



2012. jan. 11. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de én mindennel együtt voltam rá kíváncsi nem csak a nevezésre.
2012. jan. 12. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen autóval mégy. Nyílván aki nem profiként indul külön vesz egy autót erre a rendezvényre és általában ott Bamakóban el szokták adni, majd repülőgéppel jönnek vissza - én úgy tudom ez a legolcsóbb megoldás. Tehát autó vételi ára mínusz eladási ár plusz benzinpénz meg amit esetleg eszkábálni kell rajta odaúton. Olyan 7-800 ezer forintból ezt meg lehet oldani. Ezen felül van a kajaköltség, repülő - ha azzal jössz haza - illetve szoktak vinni Magyarországról szuveníreket az afrikaiaknak, ez néhány-tízezer forintos tétel, szerintem meg lehet úszni 1 milió forint alatt.
2012. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt gondolom!Úgy tudom, hogy a benzinköltség 270e forint.1 millió alatt szerintem is megúszható.Nekem a lada niva tetszik...:)

Köszi a választ, megy a zöld kéz:)

2012. jan. 13. 21:18
 5/8 szántóvető ***** válasza:
100%
Niva kitűnő választás,a világ legjobb terepjárói között van.(a németek a mai napig veszik,már akinek terepre kell.)
2013. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azok nagyon jók:D
2013. jan. 24. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,csak NIVa aszfaltos úton csúszik,is kb 20l eszik tehát már itt 1 millióban vagy mindennel együtt,nívával nem úszod meg 800.000ft-ból
2013. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj motorral,nehéz terepen is elvan 5 literből de ha jól vagy 4-ből is megúszód a 100km-ert! Ami azért eléggé kedvező,autóval is jó menni csak drágább,de kényelmesebb is tehát mérlegelni kell hogy drága de kényelmesebb,vagy motor de kényelmetlen! Mert nincs olyan motor amit arra terveztek hogy 10-12 órákat utazzanak vele egyfolytában!

Bár ami még a motorra billenti a mérleget az az,hogy olcsó hozzá az alkatrész,kevés dolog tud elromlani benne,könyebben hozzáférsz bármihez amit esetleg cserélni kell,míg azért autóval szét kell szedni a fél motort is néha,ami a 40 fokos sivatagban hát nem épp jó meló,nameg hát motorral nem igen lehet elakadni,most mi leszállsz róla kihúzod a gödörből és pá,bár vigyázni kell mert a sivatagban vannak olyan részek amik szó szerint képesek elnyelni egy autót félig,motort is természetesen,oda viszont már kell a help a mástól.

Így a költségeket megúszhatod akár fél millából is,ami még sem 1 millió! Csak arra figyelj hogy minél előbb nevezz be,mert akkor olcsóbb! Vége felé egyre jobban drágulnak a nevezési díjak!Alvásnak meg jó lesz egy kis dom sátor vagy mi,kb 6-7 e Ft-és motoron is elfér simán.

2014. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!