Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen adatok szükségesek egy...

Milyen adatok szükségesek egy rally hétvégén való elinduláshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már rég megbeszéltük haverral, hogy elindulunk, csak eddig nem volt rá pénz. Most lett annyi, hogy vegyünk egy gépkönyves VFTS-t. Ha van egy ilyen autónk akkor még mire van szükség az induláshoz?(gondolok papírokra,esetleg tagja lenni autósport szövetségnek, vagy bármi faxság).Úgy gondoltuk, hogy rallysprinten indulnánk(nyílván nem Monte Carlo rallyn:)).Baranyaiak vagyunk, így pont optimálisnak tűnne egy mecseki sprint. Csak sajnos nem sok rallys ismerősünk van akitől kérdezgessünk:)Úgyhogy ha valakinek van személyes tapasztalata az különösen jó lenne(olyan tapasztalat is hogy mekkora biztonsági tartalékot tegyünk félre(váratlan kiadások))!Hosszú lett, elnézést érte:)
2012. jan. 8. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportorvosi igazolás, licensz, szabályismereti vizsga, nevezési díj. Ezek a leghúzósabbak amik most eszembe jutnak. Azt sajnos pontosan nem tudom hogy most hogy van a biztosítással, de ha kell az sem olcsó tétel, szerintem ezek így összesen legalább egy 50e/személy, a nevezési díj meg a rendezőtől függ, sprint futamokon ez olyan 30 és 60 között szokott mozogni/pilótapáros. De én a helyetekben először semmiképp nem vennék saját autót, először egy béreltben próbálljátok ki magatokat!
2012. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a bérlés,hogy működik? (gondolom arra is kell biztosítás stb.)Milyen árban lenne?(főleg VFTS-regondolok) Milyen licensz kell? És a szabályismereti vizsga, az az adott futam szabályai, vagy amilyen szabályrendszerben történik? kösz ment a +:)
2012. jan. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!