Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mikor teszitek le az...

Ti mikor teszitek le az autót? Milyen benzin árnál mondjátok azt, hogy leteszitek a kocsit? Hogy próbáltok meg spórolni a tankolással?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem a munkámhoz kell az autó. Asztalos vagyok nem vihetem a BKVn a szekrényeket polcokat. Ha lerakom a kocsit akkor az aszt jelenti vége van az állásomnak.

Nagyon megnehezíti a munkám a magas benzinár. Mivel a szállítás megdrágítja az árút így kevesebben rendelnek. Nagyon szomorú vagyok emiatt:( Ezt tanultam ezt szeretem ehhez értek ha tönkremegyek mit fogok csinálni?

Hiába dolgozok nem hogy fejlődnék hanem még egyre rosszabb a helyzet egyre kevesebb a pénzem emiatt.

2012. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Á,, de látok egy új szépnek nem mondható szakmát!! Az ilyen nagypofályú büdösbunkókat akiknek van benzin a kocsijába majd betámadjuk mint a MadMax ban..

Életek egy tank benzinért!

Az a vicc hogy ez lehet nemsoká nem is vicc lesz hanem a valóság.

2012. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Hallod, utolsó, áruld már el, hogy miért nagypofájú az, akinél még van benzin a tankban? Szerinted aki keres annyit, hogy havi 40-50 ezret beletankoljon a kocsiba, az csak csaló, hazug, aljas gazember, vagy norvég lehet, igaz? Ezt gondolod?
2012. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Asztgondolom..
2012. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Amúgy én úgy spórolok hogy egy útba tervezem meg amit csak lehet. meg nem taposom a gázpedált. Máshogy nem tudok spórolni. És azt mondják az okosok hogy a magyar ember nem mobilis! ilyen benzinárak mellet?! tavaly is egész évben pirosból pirosba volt az üzemanyag mutatóm idén nem tudom mi lesz. :(

A fizetések nagyon alacsonyak nem a benzin ára a magas.

400e Ft fizuból nem rázna meg annyira ez a benzinár.

2012. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nézz utána, többször is megírták már a különféle autós és nem autós on- és offline újságok is, hogy a mindenkori átlagfizetésből most több liter benzint tudsz venni, mint anno 20 vagy 30 éve, nem is tudom már.


...


Szóval "aszt" gondolod? Az eszedbe sem jut, hogy aki a kúton melletted rinyálás nélkül teletankolja a kocsiját, lehet, hogy valamit jobban csinál nálad?

2012. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én is mindig teletankolom, akármilyen drága. Akinek nincs egyben 20e Ft-ja egy teletankra, az ne autózzon! Ugyanolyan drága az üzemanyag akkor is, ha 2000Ft-osával tankolok.
2012. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem hobbieszköz is egyben, így soha nem adom el :D Menni keveset megyek vele, kevesebb, mint havi 1 telitank, az meg kibírható, még így is. Nyugodtabb is vagyok, ha a garázsban áll, nem húzzák meg, nem mennek neki, nem lopják el...
2012. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egyébként amíg mások napi 1 doboz cigit, azaz havi 20e Ft-ot szívnak el, addig nem zavar, hogy ennyit elautózom. Ez legalább a kényelmem szolgálja, emellett hobbitárgy is. Ez az egyetlen hóbortom van.
2012. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én robogóval illetve motorral járok..ami télen hidegben is megoldható csak fel kell öltözni.Persze nem azt mondom h élvezetes is -5 fokban hasítani:D ..Hóban viszont persze elő kell venni az autót.
2012. jan. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!