Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mikor teszitek le az...

Ti mikor teszitek le az autót? Milyen benzin árnál mondjátok azt, hogy leteszitek a kocsit? Hogy próbáltok meg spórolni a tankolással?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ha nem erre költenénk, akkor másra. szerencsére még futja, nem kell másról lemondani emiatt.

nagyon hasznos ha van a családban legalább 1 autó. amikor nem volt, akkor meg azon agyaltunk folyton, hogy kitől kérjünk szívességet, no és persze neki is ki kellett fizetni a benzin árát ha segített elhozni valahonnan valami nehéz cuccot.

a másik nagyon jó dolog, hogy nem kell busz-és vonatmenetrendekhez igazodni, nem kell a tömegben cihelni a 600kg-s csomagot.

mellesleg olyan autót választottunk, ami nem fogyaszt sokat, és nem szervízigényes.

2012. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vettem a kocsimat akkor kb 350 volt a benzin. Már akkor sem voltam az a kivagyok mivagyok széthajtom az agyamat típus, de most kifejezett úgy vezetek mint egy nyugdíjas. A lámpáknál amikor el kell indulni már nem egyszer dudáltak rám, mert olyan kis óvatosan gyorsítottam, mint ha hímes tojásokon lépkednék! Egyébként, ahogyan már említették előttem is a kisebb távokat igyekszem gyalog megtenni. Ha kocsiba kényszerülök ülni akkor igyekszem egy kör alatt elintézni a lehető legtöbb dolgot! Egyébként 450-nél már erősen meggondolnám, hogy el is induljak a kocsival! :(

20/F

2012. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Te alapból ilyen idegbeteg vagy? Hál istennek nálunk vidéken eléggé nyugodt természetű emberek vannak. Az a többszöri dudálás pedig, ha jól emlékszem mind ezidáig 2 alkalom volt! Egyébként ezen felül igyekszem nem "zavarni" az autós társaimat. Amúgy nem is szeretnék veled találkozni a közúton, még a végén a te vagánykodásod miatt húznám én a rövidebbet.... További balesetmentes, NYUGODT közlekedést neked! :)

20/F

2012. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A túlzottan óvatos elindulás nem célravezető alacsony fogyasztás szempontjából! Ugyanis így hosszú másodpercekig gyorsítasz, később éred el az egyenletes sebességű mozgást. Egy középutat jobb, ha megtalálsz! Sokkal többet spórolsz, akkor ha nem használod a féket! Igyekezz a lehető legtöbb forgalmi szituációt megoldani úgy, hogy a lehető legkevesebbszer kelljen fékezni, megállni. A motorfék a barátod!
2012. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!