Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Tipo vétel?

Fiat Tipo vétel?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy autót vásárolni és ezt a típust néztem 1.9 Turbo Dieselbe. Érdemes lenne egy ilyen autót venni? Mennyire megbízható? Alkatrészek olcsón vannak hozzá?

2012. jan. 17. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezek nagyon szeretnek rohadni...
2012. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Tiponak 2 nagy betegsége van: rohadás és az elektronika.


Biztositék tábla és az ECU-t nagyon sz@r helyre rakták. Ott van a bal lábad és az anyós ülés jobb lábánál. Itt nagyon szépen be tud ázni, és mindenféle érdekességeket tud művelni.


Vissza térve az 1.9TD-hez: k0rva jó autó.

Haveromnak van egy 1.7TD-je. 1,2 millió km-nél jár.


Ha sikerül kifognod egy olyan példányt ami nem rohad, motorja rendben akkor csapj le rá, mert a világból kivisz.

2012. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na nehogy már Tipot akarj venni 2012-ben...mindig is megbízhatatlan autók voltak.
2012. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 1X stoppoltam, Tipo-val vettek fel, hátul ülétem, jó tágas volt, kényelmes. Ha valóban sikerül olyat találnod, ami nem rozsdál és rendszeresen karban volt tartva, akkor edd meg. Én is vennék! ezt olvagasd át: [link]
2012. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok újra. Ez egész szép és jónak tűnik: [link] VAGY [link]
2012. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZépek, csak ennyiért már kapni Brava alját, abban legalább már légzsák van ( jobb esetben ).
2012. jan. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én 14 éves Tipomon nem volt egy deka rozsda sem, nagy része műanyag, így elég kevés hely van ahol rozsdásodhat!

:)

2012. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még ilyen árkategóriában milyen Turbo Dieseles autót tudtok ajánlani?
2012. jan. 18. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat nem tudsz szerintem.
2012. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!