Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok?

Melyik autót választanátok?

Figyelt kérdés

Nyáron szerzem meg a jogosítványt és elkezdtem gondolkodni használt autó vásárlásában.

Két autót néztem ki.

Melyiket tartsátok jobbnak?


Daewoo Matiz 0.8 SE

Évjárat:2001 / 3 Műszaki vizsga érv.:2011 / 4 (Friss műszaki) Futott km:120000 km Állapot: Normál Üzemanyag:Benzin Hengerűrtartalom:796 cm³ Teljesítmény:38 kW, 52 LE Kivitel:ferdehátú Szállítható szem. száma:5 fő Szín:kék Önsúly:776 kg Összsúly:1210 kg Ajtók száma:5 Csomagtartó:167 liter Új Cd-s hifivel + hangszórókkal Ár: 450.000



Daewoo Matiz eladó, megkímélt állapotban. 2001-es évjárat, 89.000 futott km. Extrák: immobilizer, CD-s rádió, garnitúra keveset futott felnire szerelt téligumi IRÁNYÁR:530.000,-


2009. máj. 27. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mindenképpen azt amiben kevesebb a kilóméter.. mert még ígyis van rá egy jó 90% hogy visszatekerték..

Ha van olyan ismerősöd aki ért az autókhoz, vidd el magaddal és úgy nézzétek meg a kocsikat, ő látni fogja hogy tényleg annyi van-e benne kb.

2009. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám, a leírtak alapján,de ahhoz mindenképp látni kellene,hogy választani tudjak.
2009. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2.
2009. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez alapján a másodikat, de mindenképp nézd meg őket, és járj utána a dolgoknak.
2009. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mindenképp daewoo-ban gondolkodsz?
2009. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az árat nézve én elsőbe, de mint ahogy mondták kilométerórát tekkintve 2.-at választanám.

Van még ott immobilizer, ezt nem igazán tudom mit jelent, és hát a másodiknál téli gumi is van az árba.


Nem mindenáron e Daewoo-ba gondolkodok.

Első autóm lenne, inkább kisautóba gondolkodom.

Suzuki swift II. tetszik, e típusú autón fogok vezetni tanulni, de az ilyen típusú autókat 1 millió alatt nem igen lehet kapni.

Én meg úgy 1 millióig keresek autót, amit így is részletre vennék meg. (hisz szülői segítségem nem biztos hogy volna, mert még a jogosítvány gondolata sem okoz számukra nagy hírt, bár lehet hogy a fenti két esetbe számíthatnák a segítségükre).

2009. máj. 27. 14:36
 7/14 anonim ***** válasza:
azért mondom, mert egy daewoo nem egy nagy kilátás ha pénzszűkében álltok. Lehet hogy olcsó megvenni, de nagyon szar autó. Én a helyedben inkább egy öregebb Nissan-t, mazdát, toyotát keresnék.
2009. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát én meg a helyedben, ha modnjuk van készpénzben 500.000ed akkor egy opel astra f-et vennék(ferdehátú) vagy akkor 1milláért hitelre .Garantáltan jo autok, keveset fogyaszt(6 városban)meg olcso hozzá midnen és nem szervizigényes,megbizható! Fole gmost mert nagyon lennt van az áruk. Daewo-t ne vegyél ha ez a fajta opel nem jön be akkor ford, vagy wolswagen golf 3. ezek még jók
2009. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az opelek rohadnak, a fordok sosem voltak a minőség megtestesítői, a vw golf meg nagyon sokszor szétvan hajtva, nehéz belőle jót venni, ráadásul drágák is általában az értékékükhöz képest alkatrész is drága hozzájuk. Az opel olyan szempontból jó, hogy olcsó az alkatrész egy f astrához.
2009. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a az új wolksvagen passat cc-t választanám. Jól néz ki a teljesítmény is jó meg stb... csak kicsit drága 4 milla azért belefér.
2009. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!