Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha sebességben hagyom az...

Ha sebességben hagyom az autót, az ugyan-úgy megfogja, mint a kézifék?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 09:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

...elsőnek!

"Igen, csak nem mindegy, hogy merre."---mi merre???

Miskolcnak, vagy Szegednek?

2012. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
ma 09:51 te nagyon buta vagy és okoskodsz!!!!!! igenis ,hogy lejtőn lefelé a hátrament, felfelé viszont 1 es sebb. .fokazatban állítjuk a járművet!!!!!!!(különösen dízelnél,de benzinesre is igaz)
2012. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

13:01-nek!

...és miért, te mégbutább!!!

Én megindokoltam a véleményemet műszakilag,ellentétben veled,akinek a legkomolyabb érve,hogy : ...igenis....?!?!?!

2012. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14:46 te már nem buta vagy hanem hülye!indoklom ha te a gépjárművedet parton lefelé orral állítod meg és 1 es sebességi fokozatba teszed , vagy parton felfelé hátramenetbe, és ha meg indul lefelé akkor a forgásiránya a motornak olyan lesz mint mikor szándékosan indítod be, azaz ,ha pl.üzem meleg motornál megindul előfordulhat, hogy be indul a motor (benzinesnél is fent állhat ugyan úgy mint dízelnél az ön gyulladás) és itt már nincs semmilyen ellenállása a motornak és már nem is fékez semmi, sőt!!! de te a szép magyar alföldön laksz!!!!
2012. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
14:46 köszi a privit a stílusodból az jött le, hogy ha meg duplázom az életkorod akkor sem éred el a harmincat ugyanis ha régi sofőr lennél akkor pontosan tudnád ,hogy mit írtam!!!! egyébként ezzel a stílussal még nagyon nagy pofont fogsz kapni az élettől! De azért kívánom neked ,hogy tévedjek ,(nem szoktam,és nagy többségbe be jön)!!
2012. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

de baszod nagyon nem mindegy merre áll az autó mert ha elmegy a kompresszió a hengerből akkor a vezérműtengelyt meg tudja forgatni a motor viszont ha ellentétes irányú sebességbe tetted akkor a bütykös tengely megfogja.......


A hozzá nem értés.

2012. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!