Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra G-ben normális az, ha a...

Astra G-ben normális az, ha a villanymotor, ami a belső/külső levegő keringetést irányítja a fűtésnél, nem áll meg amikor a terelőlapátot ütközésig elmozdítja, hanem menne tovább csak nem bír?

Figyelt kérdés
Eltörte azt a műanyag körmöt amivel a motor a lapátra van kötve.. így most folyamatosan megy a villanymotor ha gyújtás van az autón, a lapát meg lóg, úgyhogy belültől meg kívülről is szívja a levegőt.

2012. jan. 22. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában szokott lenni egy-egy végállás kapcsoló benne. Elég apró kis kapcsoló, de nem ismerem a G-s Astra fűtését, így nem akarok hülyeséget írni, de szerintem nem normális...
2012. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kellene lennie, különben leég a motor, nem tudom össze merjem-e így rakni..
2012. jan. 22. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kikötném a motort, és valamelyik végállásra tenném a terelőlapátot. Aztán ha van annyi pénz, akkor irány a szerelő... Ha a motor működik csak nem lehet olyan nagy a baj...

De ha a motor folyamatosan feszültség alatt van, és nem tud tovább forogni, akkor az le fog égni egyhamar.

Remélem segítettem valamit.

2012. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
összeraktam, kipróbáltam, megállt a végállásban, beindítottam, kapott a generáttól egy kis erőt és megint széttörte azt a műanyag karmot amivel a lapátot mozgatja úgyhogy lekötöttem róla az áramot, most tarja végállásban aztán majd megnézetem.. köszi a segítséget!
2012. jan. 22. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos szó szerint: nincs mit!

De talán jelen esetbe még így a legjobb, hogy kikötöd.

Sok sikert hozzá a továbbiakba!

2012. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 astra2003 válasza:
astra g-ben nálam is beütött a baj a motor amely nyitja a fedelet a levegö sziváshoz megállt.bontoba vedtem másikat efy darabig müködöt aztán forditva müködöt mikor a lámpa világitott akkor volt csukva a fedél.másnap proba meg sem mozdul.kis kopintással elindul de a holtpontbol semmi.irány a bonto csere darab egyböl csatlakozo rá és irány haza.utközben párom kapcsolgatja aztn az a motor is megáll.hm mi a baj?kapcsolo vagy a motor???????????????
2013. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Keletföld válasza:

Én egyszerűen oldottam meg.

Tettem be a kismotorba - fólia-átvágással egybekötve - egy áthidaló ellenállásos megoldást, és még a cucc teljes összerakása és beszerelése előtt vettem hozzá új zsalulapot. Azóta semmi gondom vele, holott már lassacskán 2 éve csak úgy megy.

Igaz, mintha megfordult volna a szabályozási irány, most akkor világít a nyomógombon a "külső levegő" állás, amikor éppen a "belső levegőn" van.

De - szerintem - a továbbiakban ez legyen a legkisebbik gondom.

[url= [link]

2018. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Keletföld válasza:

Bocsi, de azzal a hivatkozással mintha nem jönne be rajta semmi. Valójában nem az én hibám ... Itt van helyette ez.

[link]

2018. máj. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egészen értem, hogy mire jó az ellenállás :/
2018. máj. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!