Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új forgalmi vizsga szerint...

Az új forgalmi vizsga szerint nehezebb levizsgázni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Most a 2 vizsgát egybe vonták, szóval talán kicsit még könnyebb is.
2012. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

igen nehezebb .nem nekem mert régotta vezetek és nem annak aki ugyan ugy tud,ha nem annak aki nem tud .9 ora rutin pálya után forgalmi vezetés ,majd vizsga 30 ik ,orában.

uj szabályok itt olvashatod el.


[link]

.................

ez pedig a 27 es oldaltól érdekes olvasni ha lejebb lapozol ott van miket kérnek 9manőver forgalomban , parkolást.

........

[link]

........a leggnehezeb 3 rom ahol szives fognak meg amit halottam m1-m2-m3 feladat.

sok sikert ,

2012. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nehezebb... több a feladat, mint régen. én ma voltam, meg is buktattak. A parkolásaimba és a feladatmegoldásba igaz hogy nem tudtak belekötni, de behúztak a csőbe, úgyhogy még "jóindulatúak" is voltak..
2012. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát, azért vegyétek figyelembe, hogy 2 vizsgából lett 1. "Összességében" kevesebb a feladat.
2012. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
nekem kedden lesz és sajna halottam oktatómtól sok feljelentés az n.k h. nál mert nem értenek egyet a vizsgabistosokkal.:)
2012. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sok szerencsét keddre! Majd leírnád , hogy milyen volt , milyen parkolásokat ill. megfordulást kellett csinálnod, és azt , hogy hány perced vezettél? :))
2012. jan. 28. 17:04
 7/28 anonim ***** válasza:
persze szivesen leirom és remélem ugy fogom leirni örömmel és szép emlékkekel viszanézve rá.!oktatóm ma azt mondta inkáb fogad rám hogy sikerul nekem,mint lotozik és nyer-e rajta:)de ha érdekel nagyon most is megnézheted 9 manőver van ebből kér tőlled a vizsga bistos 4 et.kezdővezető.hu és ott van majd egy link és ott keresd meg a 27 28 as bekezdést onnan érdekes ott van 9manőver hogyan kérik mik a bukások.
2012. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A mocskos k*rva anyátokat NKH, valamint az összes közreműködőének, aki részt vett az új forgalmi vizsga kialakításában. Köszönjük, hogy egy eleve nehéz és drága vizsgát még nehezebbé tettetek, hogy szakadt volna a fejetek az anyátokba. Ha már ennyire az európai rendszerhez próbáltok igazodni, akkor legalább az árakat is szabjátok a magyar átlagfizetéshez. K*csögök.
2012. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Én most csak azt nem értem , hogy akkor hány parkolást , és hány megfordulást kell csinálni ?

Utolsó: Csak nyugalom :). Ez ezen nem segít, engem is bosszant hidd el nagyon , és szinte rettegek hogy nem fog sikerülni , soha semmit nem akartam még ennyire :(. Vizsgáztál már , vagy még csak fogsz?

2012. jan. 29. 20:56
 10/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én már nyáron elhasaltam a forgalmin, úgy döntöttem, szüneteltetem a vezetést januárig. Rossz ötlet volt. Új vizsgán még nem voltam.
2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!