Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új forgalmi vizsga szerint...

Az új forgalmi vizsga szerint nehezebb levizsgázni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9 manőver van .és ebből a vizsgabistos induláskor meg mondja a 4 et amit akar láttni a tanulotol. reggel megyek ...izgulok utolsó dolog ,,lépés jogsihoz.
2012. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: sok sikert. Leírod majd mi volt ? :)) ( remélem majd örömmel osztod meg)
2012. jan. 30. 15:40
 13/28 anonim ***** válasza:

nos reggel 7.50 duna pláza 7kor ott voltam még kicsit pörögtem oktatommal rutin pályán!aztán mondta parkolj le és várunk .

7.40 kor kiirták ,ki lesz a vizsgabistosom,nevem mellé ami már pár napja kint volt.

elindultunk szar utvonalat huztam tudtam mikor hallotam neveket . ez van elkezdtem izgultam ,volt nehéz részem sávot váltotam és egy taxis erőszakosan mellém vágot mikor én huztam jobbra és jelleztem is.de gyorsan vissza rántottam irányt jellezve .hallotam ir.gondoltam vége enyi nehézségem volt rakás jobb kezes utca volt stop táblás szar utca alig láttam be elöréb kellet mennem ott sőt nehezitete gyalogosok jöttek ezerel.parkolgatam ,ugy huztam már ki a vizsgautvonalat bevolt jelölve rajta gondolom a töbin is ugy volt csak más parkolos feladatokkal. !8.45 mondta mehetunk visza felé utolso parkolásom máshol hajtjuk végre balra elöre 90 fok.ezt rutin pályán 2 kocsi közé tetem már meg .enyi volt mondta jo hirem van csevegtunk mi történt mondta átmentem szép volt 6hiba pontot adot ,meg jegyezte nem szorakoztam a vezetésel adtam neki sebeséget 70nél 65km--50nél 45km 30 az 30 volt nem több.és adta irjam allá ( M )mint megfelelt.

2012. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Baleset mentes közlekedést ! :) Bárcsak már én is itt tartanék , bár úgy érzem nem fog sikerülni :(.
2012. jan. 31. 15:30
 15/28 anonim ***** válasza:
én meg az hittem végem halotam sokat papirozik hátul ,ir valamit.
2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
A lényeg , hogy sikerült. Amúgy a parkolásaid hibátlanok voltak?
2012. jan. 31. 16:26
 17/28 anonim ***** válasza:
igen azokkal nem volt gond ,egy lakotelepen parkoltunk ami nem lako pihenő övezet.ott volt 90fokos parkolások elöre hátra .meg volt betolatos parkolás 2 kocsi közzé .
2012. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
jajj nekem nem mennek a parkolások , félek is rendesen miatta :S
2012. jan. 31. 17:51
 19/28 anonim ***** válasza:

A parkolástól nem kell félni, csináld lassan. (De persze folyamatosan, csak lassú tempóval.)

Akkor van idő korrigálni.

2012. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Én jövő héten vizsgázok,de nekem is a parkolással gyűlik meg a bajom,pedig nem kéne elhasalni.Nektek mindennel együtt mennyibe fájt ez az akció?Sok sikert mindenkinek aki vizsga előtt áll.
2012. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!