Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új forgalmi vizsga szerint...

Az új forgalmi vizsga szerint nehezebb levizsgázni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 13:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
hát ha a vizsgám sikerül , és nem veszek egy darab plusz órát sem , akkor 160 ezer
2012. jan. 31. 19:02
 22/28 anonim ***** válasza:
Én 6 bukáson vagyok túl, és nem igazán szeretném folytatni (hacsak nem a beleölt pénz és ideg miatt). Hogy eddig mennyibe fáj - inkább nem számolok utána. Ha nem tudom, nem fáj :D
2012. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
6 bukás? ennyire nem megy? vagy mi a baj?
2012. jan. 31. 19:49
 24/28 anonim válasza:
Lehet hülyeséget mondok de 5. bukás után pszichológiai vizsgálatra küldik az embert,legalábbis én ilyet hallottam.
2012. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, 5. után voltam PÁV-on, de azon a résztvevők 90%-a megfelel.
2012. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nekem minden sikerult elsőre igy 110 000ft-be kerult .november közepén kezdtem 7 nap elméleti oktatás 1 hét cd tanulás itthon vizsga kreszből.sikerult ,másnap meg kerestem oktatót akivel már délben kevertem is rutin pályán 2 kört majd azt mondta csatoldbe magad megyunk forgalomba .elsősegély az volt gáz mentős doki jött aki ha látta nem tanultál akkor neked lesz ujabb esélyed plusz 6500 ért gyere máskor.meg izasztót de meg adta amit akartam. forgalom meg tegnap volt féltem 4ótta fent voltam kávéztam gondolkodtam ,aztán 7re mentem rutin pályára ,és ott elkezdődőt a vizsga 7.50kor átvetem kis kocsikát suzuki splash volt ,és sikerult 8.45kor értem vissza rutin pályára értékeltuk és meg beszéltuk mondták szép volt és semi gond ,balesetmentes közlekedést kivántak és kiszált.
2012. febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

ez az én furmom ahol kérdezhetsz bátran ...


Segitség kérdez felelek. Kresz-elsősegély-forgalmi vizsga -stb?

kérdez felelek,elsősegély-kresz forgalmi vizsga ....minden ami autosiskola és jogositvány?:)

2012. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
regel valaki irt privi levelet kérdezet benne véletlenul töröltem kérdeze meg még egyszer
2012. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!