Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyibe kerül a munkadíja...

Mennyibe kerül a munkadíja egy első csapágy csere személy gépkocsinál?

Figyelt kérdés
Mind a két oldalit leszeretném cseréltetni mert már nagyon búgnak és félek hogy útközben beáll vagy ilyesmi.Jobb még most kicseréltetni.
2011. jan. 18. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs ,de ez így rossz,mert úgy tetted föl a kérdést,hogy nem lehet egyértelműen megválaszolni.

-Hol csináltatnád ,egy kis maszeknál vagy szak/márka szervízben ?

-M-on vagy pl Szlovákiában ?

-Milyen autó ?

-Kérsz e róla számlát vagy sem ?

Stb.


Így az ár akár fele/kétszerese is lehet.

2011. jan. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"két tortát szeretnék csináltatni,mennyibe fog kerülni ?"
2011. jan. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide Szlovákia? Jó hogy nem Brazíliát mondod.

Első csapágy csere autótól függően 1-2 óra azért mondom a kettőt mert minden megkezdett órát számolnak. Ha maszekhoz viszed ott tudsz alkudni, esetleg fix árban megegyezni. Az árak elég szortak 3500-8500 ft / óra.

2011. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a bunkó válaszokat.Egy átlag óra vagy fix árat szerettem volna megtudni.Jó tudom hogy nem lehet ezt pontosan megmondani de azért aki csináltatott csapágy cserét vagy javíttatott autót az tudja kb mennyibe kerül az óra díj.


ma 07:46


Köszi a választ.Remélem 3500 ft közelében lesz az az ár mert azért lássuk be nem egy nagy dolog csapágyat cserélni.

2011. jan. 18. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első csapágyat nehezebb kicserélni mint a hátsót. Az első csapágy sokkal nagyobb terhelést kap, és nem magát a csapágyat kell nézni hanem a hozzá vezető utat....Ha írtál volna egy típust akkor talán többet tudtam volna segíteni. Miért nem próbálod meg otthon magad? Ha nem egy új autód van, szerintem simán próbáld meg. Csak arra figyelj ne húzd túl, és ne szoruljon. nem nehéz...
2011. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 11:02


végülis megtudnám csinálni csak sajnos annyira kevés időm van rá hogy most biztosan nem tudnék belefogni.

Amúgy egy Maruti 800 ba kellene cserélni de mint írtam most biztos hogy nem érnék rá viszont jó lenne cserélni mert félek ne hogy még nagyobb kárt okozzon.

2011. jan. 18. 11:56
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok Érdeklődeni szeretnék hogy egy renault 19 1.4 es RL 1995 ös kocsi hoz mennyibe kerülne jobb első csapágy??????,
2012. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!