Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegyük fel 18 évesen vezetem...

Tegyük fel 18 évesen vezetem az 50-es robogóm. Megállit a rendőr. A jogsi kivételével minden papir megvan. Milyen büntetésre számithatok? Amúgy a jogsit nem csak otthon felejtettem hanem nincs egyáltalán.

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyből helyszinen megtudja h nincs jogsid mert rádión lekéri ... büntetés meg eltilthat 2 évre a jogsi megszerzéséhez
2012. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Büntetés 300ezer Ft.

Legyen nálad 20kiló a személyid mellett, azzal elenged.

2012. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

00:05-nek


Már azzal se fogják elengedni. Ugyanis vannak mostanság ilyen ellenőrök akik szándékosan követnek el kisebb szabálysértéseket hogy megállítsa őket a rendőr, és megpróbálja őket megkenni. Ha a rendőr elfogadja a pénzt akkor repül a testülettől.

2012. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 év eltiltás a jogsi lehetőségétől meg 10 től 50 ezerig való bírságra sújthatnak. Ez a pénzbírságok országa. De ezt úgy oldják meg hogy igazságos legyen hogy az igazán komoly bűnözőket nem kapjál el...
2012. jan. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

300 ra nem büntetik hülye vagy már..

Engem 2 x kaptak el jogsi nélkül jópár éve és mint visszaeső. Elsőre 70e re És másodjára 110e re büntettek. Ja és nem segédmotorral hanem kocsival kaptak el voltam.. :P

Egy haverom a dűlőn motorozott őt 20 ra büntették.

Amúgy az a poén hogy mielőtt aszt hinnétek felelőtlen akinek nincs jogsija akkor tévedtek. 3x óvatosabb az illető hogy ne bukjon le. Van egy ismerősöm ő 12 évig vezetett jogsi nélkül XD

De ő is lebukott.. Azóta válozott a helyzet bejelentem van a díszes társulatnak jogsija :) Pánikra már semmi ok!

2012. jan. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja a 12 évig jogsi nélküli srác 10 éve autókereskedő :)

Én kamionos :) a motoros nos ö nem tudom mi de versenyző overálban jár szóval ha ilyet láttok valahol meneküljön ki merre lát. XD Ez komoly,,

Amúgy jogsi nélküli vezetéssel előbb utóbb mindenkit elkapnak. Én sajnálom azt a sok lóvét amit büntetésre kifizettem mert letudtam volna tenni hamarabb a jogsit belőle.

2012. jan. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pj0tr ***** válasza:
"Engem 2 x kaptak el jogsi nélkül jópár éve és mint visszaeső." A kulcsszó itt a jó pár éve... Azóta már igencsak megnőttek a bírságok minden téren. Kell a pénz nah... :S
2012. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
10től 70 rongyig belefér. Azt nem lehet valahogy kijátszani h ne legyek eltiltva a jogsitól?? Mi van ha a jogsiról kérdez és én azt mondom hogy folyamatba van vagy hogy jövő héten csinálom a forgalmi vizsgát? Ez már emberfüggő nem?
2012. jan. 23. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:
igen eberfüggő is, de ne kockáztass mert tényleg eltíltanak és aztán csak 2 év múlva rakhatod le a jogsit, menny el dolgozni!!!
2012. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

engem konkrétan a barátom tanított meg vezetni, oktatásra csak formaságból járok, valamint hogy legalizáljam az eddigi életformámat :D

neki már 5 éve van jogsija, sokat vezet, de egyszer sem állították meg semmiért. mondhatni jelentéktelen autóval járunk, nem az ilyen verdákra vannak ráállva a sünök. pár hét múlva meglesz a jogsim, aztán nyomhatom neki para nélkül.


egyébként igaza van annak a válaszolónak, aki azt mondta, h jogsi nélkül jobban figyel az ember.


külföldön én is robogóztam anno jogsi nélkül, akkor sem volt gáz.


ja, és zárszóként: láttatok már cigány tanulóvezetőt...?

2012. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!