Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500. 000 Ft-ig (minden hercehu...

500. 000 Ft-ig (minden hercehurcával, papírmunkával együtt) milyen kocsit ajánlanátok első autónak?

Figyelt kérdés
Nem nagy, elsősorban városi használatra, márka igények nélkül (bár szeretem a japán kocsikat), elfogadható fogyasztással, azért ne 20 éves legyen.
2012. jan. 28. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos h Suzukit fognak ajánlani a legtöbben.. -.- Amúgy vegyél Honda Civic-et.
2012. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy Honda Accord-ot.
2012. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy kb hány évest, mekkora motorral érdemes, köszi :)
2012. jan. 28. 14:09
 4/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlen sorrendben:

suzuki swift + olcsó, sok alkatrész, minimál fogyasztás, örökké megy - ha számít neked az ugy nevezett "presztizs" akkor nem a legjobb, nem valami kényelmes, nem a legbiztonságosabb


opel astra f: + minimál fogyasztás, rengeteg alkatrész, kábé ez is örökké tart, - rohadni szeret de ha egyszer kilakatolják rendesen nem nagyon fog előjönni már mig te vagy a tulaja, opel váltó általánosan vacak


honda civic:+ sportos, jól fogyaszt, viszonylag sok alkatrész - hülyegyerek autó van rá reális esély hogy szét van hajtva, bár ez lehet negativum lehet nem nézőpont kérdése honda motor tehát szeret pörögni


golf 1 - 2 -3 : ha találsz egy tényleg jó állapotut, minimális különbségekkel szinte ugyanaz a 3 golf, ha találsz egyet 1.9 dizellel jó állapotban nyertél, azt a motort nagyon dicsérik, + jó fogyasztás, megbízhatóság, sok alkatrész nagyon szépre meg lehet őket csinálni ha igényes vagy , - nehez mar jó állapotut találni belőlük, nem tudom rozsdára mennyire érzékenyek de 1es 2es golfnál már jelentkezhet


Opel vectra A: + viszonylag szép forma, jó motorok ezek is elmennek a világ végéig, előző tipusokhoz képest nagyobb méret, ezt is meglehet csinálni nagyon szépre, - opel váltó, és ő is szeret rohadni


ezeken kivul esetleg még érdemes megnézni az opel corsákat, seat ibizakat, vw jettat/ventot, régi mercedesek, skoda felicia és egy ladát is lehet nagyon szeretni, vannak nagyon állapotuak:)


Amúgy ha valamelyik megtetszett ovlass teszteket a: www.nepitelet.hu -n

amiket leirtam azt szokták többnyire első autónak ajánlani és a keretbe is belefér

2012. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Diselt mert nem fulladsz le vele vagy kis CM2-s benzinest.

Nekem Trabant az első autóm meg bízható utítárs és kicsi a fogyasztása.És olcsók az alkatrészek ráadásul akármelyik vw is jó donornak.

2012. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, időközben én is nézelődtem. Erről mi a véleményetek, érdemes lenne vidékről felutazni Pestre megnézni?


[link]

2012. jan. 28. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez meg éppen húsz éves, amit nem akarsz. Más: nem vennék autókereskedőtől kocsit. Rajtam ne keressen és ne is verjen át.
2012. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg, most nézem, hogy elírtam, az 30 akart lenni.
2012. jan. 28. 15:12
 9/12 anonim válasza:
Honda Civic, Toyota Corolla, Mazda 323 ebben a sorrendben
2012. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy Fiat Bravo!

Sokan mondják hogy hogy fúj olasz meg blabla....Nem igaz. Csak kizárólag 1999 utáni,és csak 1,6-os motorral szerelt lehetőleg klíma nélküli SX változat. A legjobb.

Nyáron ha sportosan vezetsz is 7,5 8-ra ki lehet hozni a fogyasztását. Télen viszont megeszi a 10-et fűtéssel...

Sok sikert :)

2012. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!