Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármű vezető szakoktatókat...

Gépjármű vezető szakoktatókat Magyarországon mennyire becsülik meg?

Figyelt kérdés
Mennyire jól fizető szakma, mennyire nehéz követelmények, iskolai végzettségek kellenek hozzá?
2012. jan. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom középiskolai végzettség elég hozzá hogy oktató lehess. Elengedhetetlen egy b Jogosítvány.

Évente Le kell vizsgázniuk az oktatóknak kreszből szigorított módban.

Szerintem jó szakma és megbecsülik őket az emberek is kedvesek velük. Sok lehetőségük és juttatásuk van amivel tudnak élni.

2012. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon telített a piac, rengetegen megcsinálják a vizsgákat, aztán nem tudnak elhelyezkedni. A saját autódat kell tönkretenned, csakis vállalkozói jogviszonyban dolgozhatsz. Én nem ajánlom.
2012. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés a megbecsültségre vonatkozik, így erre válaszolok:

Pff....


Hát Mo-n sajnos nagyon sok a kontár, idióta, felelőtlen, idegbeteg oktató. Ezeket nem hogy megbecsülni nem lehet, de még csak oktatónak nevezni is gáz. Vannak nagyon jó oktatók akikre valóban fel is néznek a tanítványaik, de sajnos ilyenből nagyon nagyon kevés van. Nekem szerencsém volt, ilyennél voltam, és nagyon tiszteltem, szerettem.


Ha jó oktató leszel, meg fognak becsülni, ha nem nem. De arra készülj hogy sok emberben (így bennem is )van egy negatív előítélet a sok kontár miatt.


Telített a piac, mindenki nyomott árakon dolgozik (legalábbis pesten), ezért aztán sok a "feketézés", hazudozás, stb...

2012. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!