Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvennem...

Szerintetek megéri megvennem ezt az autót?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 1. 16:06
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:

Ennyi idős olasz autót én nem vennék.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
nem meg is mondom miért mert nem azt a kocsit látod a képen ami eladó és meg sem említette hogy a kép csak illusztráció a leírásban írja hogy acél felni a képen alu felni van ha eszt elhallgatta akkor ki tudja még mit hallgatott el
2012. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de ez is ottvan:


"17 BBW felnire szerelt nyárigumi"


Tehát a képen a nyári gumi van rajta

2012. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
Két ismerősömnek volt Stiloja. Persze lehet épp mindketten szerencsétlenek voltak épp, de 50e felett olyan gondok jelentkeztek az autóval, amik a Fordomnál még 100enél sem.
2012. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
második honnan veszed, hogy illusztráció a kép? a felni meg "15 acélfelni téli gumival és 17 BBW felnire szerelt nyárigumi" tél van az acélfelni van rajta, és a kép NEM télen készült, amikor aluval rohangál..... egyébként ha tetszik vidd el autószerelőhöz egy átviszgálásra ott kiderül megéri e, ha a tulaj nem engedi ezt kapásból felejtős.
2012. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* amikor aluval rohangál= amikor nem aluval rohangál
2012. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg. A negatív ítéleteket olvasd el mert sokan akkor sem mondják szarnak az autójukat ha tényleg az. Ez valami "ha az enyém akkor jó" dolog.

A tipus hibákról is tájékozódhatsz, így meg tudod nézni a helyszínen is ezeket a dolgokat.

2012. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Fiattal foglalkozom már pár éve így nem írok hülyeséget ide mivel nem vitát akarok kelteni.A Fiatnak van jó és rossz tulajdonságai is,mint minden autónak. Ha érdekel egy igazi márkafüggő szerelő korrekt véleménye,bátran írj privit.
2012. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd 10 éves autó és csak 125ezer km van benne. Szerintem ellenőriztesd igaz-e.
2012. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 WhiteLabel ***** válasza:
én az első hozzászólót annyival kiegészíteném hogy én olasz autót nem vennék.
2012. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!