Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a súlyos balesetről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 2. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy jobb hír, mintha a vétlenek murdeltak volna meg.
2012. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát borzalmas... Az oké, hogy a vétkes meghalt, de ott ült mellette két ártatlan... Iszonyat és ugye a vétlen is épphogy megúszta.


Te mit értesz vélemény alatt? Hogy miért történhetett? Figyelmetlenség, fáradság, felelőtlenség... nem tudom


Borzasztó...



Ezt most rossz volt így olvasnom lefekvés előtt, azt hiszem keresek valami jó filmet...


Jó éjt!

2012. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ezt úgy értettem, hogy oké, hogy a vétkes meghalt. Mivel általában ők szokták megúszni. De persze, annak sem örülök, hogy a vétkes meghalt.


Az lenne a jó, ha mindenki kicsit lassabban, körültekintőbben vezetne és nem ész nélkül.

2012. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát még annyit lehet következtetni, hogy a régi swift 'jóhírének' továbbra sem használt. Úgyértem a két kocsi frontálisan ütközött és hasonlítsátok össze a két autó közötti különbséget.
2012. febr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rá kattintok a linkre és az jön ki,hogy jótékonykodnak a villalakók.
2012. febr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is a vv szarság jön be. Leírnád mi volt? Köszi
2012. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért a vv szarság jön be nektek. A tegnap bemutatott híradóból linkeltem egy részletet, amiben arról volt szó, hogy egy régi Suzuki Swift kifordult egy régi típusú C Mercedes elé és összeütköztek. A Suzukiban 3 halott, a Mercedes-ben csak a sofőr ült, ő csak mellkas sérülés szenvedett. És erről érdekelt a véleményetek. No igen, az autók közti különbségek is.
2012. febr. 2. 17:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt nemcsak az autók közti különbség számított ,hanem a swiftet az oldalán kapta el a másik autó az orrával, oldalt meg minden autó sokkal vékonyabb mint elölről ahol ott a lökhárító motorház benne a motor ,sokkal több erőt elvezet mint egy oldalajtó.No meg a légzsák a kormányban, a swiftben nincs oldal légzsák, bár lehet az sem érne ilyenkor semmit . Egy vétkes halt meg a másik kettő ugyanúgy vétlen volt mint a mercis.
2012. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A stift újra bizonyított... összeütközött 1 igazi autóval. De nem baj védjétek csak ezt a sz@rt, ajánljátok a kezdő sofőröknek, friss jogsisoknak akiknek még nincs gyakorlata. Had haljanak meg ők is ilyen kis lélekvesztőben. Gyakorlatlan sofőr + stift = tuti megoldás?? ÁÁÁÁÁ...

Bakker, nem azt mondom hogy mindenki járjon Mercivel, egy régi Audi 80 is ugyanígy megvéd. Vagy valami bármilyen AUTÓ. De nem a stift, meg a matiz, meg a tico meg a stb mini sz@rok...

Bocs kedves kérdező hogy elborult az agyam, de mindig ez van amikor emberek halnak meg autónak látszó tárgyakban.

Most majd jönnek a stift fanok, és megvédik a kis kedvencüket, csak azt nem tudom miért, és mikor fog már végre felnyílni a szemük (hány embernek kell még meghalni??)

És most nem arról van szó hogy ebben a balesetben honnan kapta a pofont a stift. Ez a nagyon sokadik baleset amit látok hasonló felállásban.

2012. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nekem szintúgy elborul az agyam, mikor az összes kezdő sofőrnek Suzukit ajánlanak. Lehet, hogy olcsó, megbízható, de könyörgöm úgy csinálnak sokan, mintha kizárólag a Suzuki gyártana megbízható autókat. Vezettem én is egy ismerősöm régi Swift-jét, persze biztonságos, védett, jól belátható jó minőségű főúton, ahol alacsony a növényzet. És persze világos volt. Egész egyszerűen nem mertem máshol és máskor vezetni azt a szart, mert valami eszméletlen, hogy milyen ocsmány minőségű az egész. Hihetetlen rossz vezetni és elképesztő, hogy mennyire gyenge. Csörömpől, hangos, ujammal könnyeddén be lehet nyomni bárhol. Hihetetlen!
2012. febr. 4. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!