Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto cabrio-ról vélemények?

Fiat Punto cabrio-ról vélemények?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt én szerettem.Volt egy-két hibája,de megcsináltattam miután hozzám került.

Elektromos tető is nagyon baró volt.Egy tipus hibája van a tetőnek ,a hátsó ablaka szereti elengedni magát.

Az 1.6 motornak soha nem volt baja,pedig nem egy fiatal autó.

Egy szerethető,olcson fenntartható élmény autó.

2012. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint a sarki zöldségesünk szlogenje: "Occsó oszt jó!"

A Punto amúgy is érdemtelenül lenézett,jó kis kocsi,kabrióban meg aztán végképp.

[link]

:p)

2012. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Fiat Punto 55 vélemények?

1998 körüli Puntóban gondolkodom. Mik a típikus hibái, és milyen a fogyasztása, megbízhatósága? Van belőle VAN típus is, a TGK., érdemes lenne olyat? Kereskedőnél nagyon beszophatom, ha tőlük venném? :S

Fiat punto 1995 vélemények, tapasztalatok?

Szeretnék venni egy ilyen autót, de nem tudom mennyire vált be másoknak,jó autó-e, megéri-e. Kezdő sofőr vagyok, nekem való lenne egy fiat? Ja és kb. mennyi a fogasztása? Mennyit tart, milyen gyakran hibásodik meg benne valami? Alapjában véve jó autó, vagy gyenge? És...

Fiat Punto '95 velemenyek?

Mi a velemenyetek egy 1995-os Fiat Puntorol,1100 cmc,es csak 55 loero.Tenyleg annyira rosszak a Fiatok?Sokat kell rajuk kolteni?annyira nem bevalt autok??

Fiat Punto és Bravo 1.9JTD-ről vélemények?

milyen a fogyasztasuk,megbizhatosag,mennyire mozgekony autok?

Fiat Punto 1.4 GT, vagy 1.8 HGT vélemények?

hatranyokra,tapasztalatokra vagyok kivancsi.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!