Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekimentem a járdának kb...

Nekimentem a járdának kb 10km/h-val, elállítódhatott a futómű?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ja min evoX? xD
2012. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, de nem valószínű. Mindenesetre egy futóműves 2-3 ezerért megnézi
2012. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5ezernél kezdődik a futóműállítás!
2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem állítást írtam, csak megnézést...
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár el is mehetett, de ellenőrizd az egyenesfutást elengedett kormánnyal, de előtte hajszálra ugyanolyan legyen a guminyomás mindkét oldalon, mert fals lesz az eredmény. Ja meg az se árt ha a fék nem fog be elengedve egyik keréken se, mert az is félrehúzza, emelve ezt is meg tudod nézni.

Szóval ha nem húz félre akkor valszeg jó. Nálam ennél nagyobb ütésre se ment el.

2012. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 ezerért állítják a futóművet szakszervizben számlával!
2012. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebb sajnos mi is neki mentünk, de ott mentünk 40-50-el városon belül. Csávó kijött felező vonalra, még picit át is lógott. Sajnos meg kellett járda felé rántani valamennyire a kormányt. Felniről egy centis rész a peremről leverődött, de a futómű nem állítódott el.


Az a baj, nagyon sok szemre egyenes út van, de mégis van ferdeség, így alapból menni fog a kocsi abba az irányba.

2017. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!