Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dízel Ford Fusion?

Benzines vagy dízel Ford Fusion?

Figyelt kérdés
Melyik fogyaszt kevesebbet nagyobbrészt városban használva ?Akinek van ilyen autója leírná a tapasztalatát ?
2012. febr. 8. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha azt egybefüggően teszed, tehát a motor leállítása nélkül, akkor az már jó lehet.


Viszont még akkor is megeshet, h megszivod, es kifogsz egy betegagy dizelt, aminel a szervizkoltsegen elveszited az osszes uzemanyagon megsporolt penzt. Eleg nagy lutri sajnos, es rengeteg a tevhit a nep fejeben (dizel mindig minden korulmenyek kozott jobban megeri, olasz es/vagy francia dizel szar, stb stb).


Tehat nem annyira egyertelmu, de megfelelo utanajarassal es kis szerencsevel jo valasztas lehet.

2012. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
De miért pont Ford Fusion??? Annal csúnyább autó a földön nincs. Miért nem egy Renault Kangoo, vagy Peugeot Partner, VW Caddy?
2012. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért mert a Renault-val nincs jó tapasztalatunk,Peugeot Partner nem tetszik, VW Caddy meg drága ráadásul nem kell ekkora csomagterű autó mint a felsoroltak , valamint nekünk tetszik a fusion.
2012. febr. 9. 07:49
 14/23 anonim ***** válasza:
Egy szimpla kombi nem lenne jó? Mondjuk Focus Kombi?
2012. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem férne be a garázsba.
2012. febr. 9. 11:42
 16/23 anonim ***** válasza:

Mióta megvettem életem első dízelét azóta soha nem vennék többet benzinest. (ezzel mindent elmondtam)


nyomatékos, takarékos, könnyen eladható, tartja az árát stb...

Szóval én a tdci-t javaslom.

2012. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 mazdasferi válasza:

nekünk mind a kettő van.mind a kettő 1.4 tdci 1.4 duratech benzin.

A dizel szar,ugyan annyit eszik mint a benzines,ráadásul el fogy 140km óránál.A benzines jól van be járatva,az már frankóbb,persze 1.4 képest.a dizelnek télen be fagy a váltója,az elektronikája eszi az egőket.A benzinest meg csináltuk gázosra,40 ezer km- után egy gyertya csere.szerintem sokkal jobb a benzines.és hidd el amúgy nagyon kis frankó autó.az egyém 3éves 150ezer km-rel soha semmi baj,pedig kapja az ívet.olajat is csak 60ezer km után cseréltem először.nem bánod meg.

2012. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Közben már vettünk egy 1.4-es benzinest :)
2012. márc. 1. 15:30
 19/23 anonim ***** válasza:

egy fotót nyomhatnál róla!

Sok balesetmentes km-t!!

2012. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Holnap lemosom és rakok fel majd róla egyet :D
2012. márc. 2. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!