Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legrosszabb ISMERT...

Melyik a legrosszabb ISMERT (nem kínai ezaz) autómárka?

Figyelt kérdés
Indok?
2012. febr. 8. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó , én ültem régi Suzuki Swiftben és vezettem is őket.Sok jót nem tudok róla mondani.Az ülések nekem nagyon kényelmetlenek és fapados a belseje , rossz minőségű műanyagok vannak benne.A motorhangja meg egyenesen borzalmas.A teljesítménye sem valami kielégítő.


Persze ez lehet azért van mert én más autókat szoktam meg.Mindig nagy limuzinokat hajtottam így nekem mindig is az olyan autók fognak tetszeni.

sorrendben , ilyen autóim voltak

-Opel Vectra

-Renault Laguna

-Toyota Avensis

-WV Passat

-WV passat (2007)


Ezek közül a Vectra volt ami szerintem egyszerűbb forma világú.A legkényelmesebb mint közül a francia Renault volt.A Toyotát is szerettem de kezdtek előjönni a gondjai.A jelnlegi autóm egy 2007-es dízel passat , nagyon elégedett vagyok vele.

2012. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mikor egy olcsó kisautót,jelen esetben egy swiftet össze hasonlit valaki egy közép vagy felső kategoriás Vectrával,Omegával,Lagunával.Miért nem azt irtad,hogy nem kellene,mert nem megy úgy és nem olyan kényelmes mint egy Slk Merci.

Könyörgöm ez egy mini autó és valóban nem annyira biztonságos mint pl. egy Astra vagy egy Vectra.De van annyira biztonságos mint egy Tico,Seicento mert bizony azokkal van egy kategóriában.

2012. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Napkiraly ***** válasza:
100%
Az előbb felsoroltak mind élhető autók. Tavriát ajánlom mint ipari hulladékot, az mindennek az alja
2012. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
De látod pont ezt írtam az előbb hogy a kis autók közt az egyik legjobb. Erre összehasonlítod közép és felső kategóriás autókkal. Persze hogy nem olyan kényelmes és nem megy úgy mint egy passat.
2012. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Napkiraly ***** válasza:
100%
Nem Mercedessel összehasonlítva hanem akár egy matizzal, a Tavria mindent ver
2012. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 glock21 ***** válasza:
100%
Könyörgöm ha már opellel meg wv-nel meg renault-val hasonlítjátok össze a swiftet akkor a vectra helyett 89-es corsával, passat helyett 89-es poloval, laguna helyett régi 5össel, tegyétek. És meglátjátok hogy abban a mezőnyben bizony mekkora király a swift.
2012. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

02-09 16:50, egyetértek veled. Városi, futkorászós autónak tökéletes a régi Swift.

Csak az a baj, hogy sokan anyagi okból családi autónak is ilyet vesznek. Sőt, autópályán is láttam már nem egy régi Swiftet. Na, én ilyen bátor sose lennék.

2012. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A régi DACIA híres volt arról, hogy mennyire borzalmas minőségű anyagokból volt összerakva, sőt, össze se volt rakva rendesen. Ha valaki megvette újonnan akkor otthon legózhatott vele, hogy rendesen összerakja magának.


Hallottam egy olyan halálesetről, hogy egy egyszerű munkás a '80-as években ugye kb. 4 évet várt az autójára, hogy átvehesse, aztán a hazafelé vezető úton a Dacia bal első kereke külön utakat kezdett járni, szegény ember meg életét is vesztette utána a baleset miatt. És akkor még nem volt ilyen perelések korszaka, senkit nem érdekelt. Szomorú... :/


Az új Daciakról nem nagyon tudok nyilatkozni, olyanokat hallottam, hogy rossz minőségűek a műanyag elemek és néhol sorjásak is, de más panaszt nem mondtak.


Szerintem mostaniak közül nem nagyon lehet kiemelni olyan nagyon rossz autót - ha nem kínai. Esetleg az új típusú Ladákra lehet panaszkodni, mert amellett, hogy korszerűtlen alkatrészekből van összegazdálkodva még az összeszerelése is siralmas. Ott aztán alapfelszereltség a sorja, vagy a kezeletlen fém elemek sokasága.

2013. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A régi Daciákról jut eszembe. /nekünk is volt, állandóan szerelni kellett, de nagyon kényelmes autó volt/

Zsír új autót úgy adták át hogy valamelyik hengerből hiányzott a dugattyú. Volt meglepetés amikor beindították, és a hajtókar ott harangozott a hengerben. De olyat is hallottam hogy a motor nagyon gyorsan elkopott. A tulaj visszavitte, és a szervizben kiderült hogy a blokk öntéséhez használt homokkal tele volt az olaj.

2013. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Beviz Elek ***** válasza:

Ha nem megyünk vissza a Trabikig, akkor talán a Daewoo-kat mondanám. Én Espero-t akartam venni, motorikusan talán nincs is akkora baj vele, de az elektronikája állandóan tönkremegy, az alkatrészek pedig nagyon drágák (az ára is viccesen alacsony).


A Suzuki vita meg... Persze, ha a seggem egy 750-es bömbit szokott meg, akkor tényleg sz.r a Suzuki.... De nekem nem azt szokta meg... Az első autóm egy 94-es, 1.0-s Swift volt. A kasztni az papír, ez tény. De én a kocsinak kitapostam a belét, télen megtankoltam és mentem csúszkálni, autópályára felmentem Bp-n padlóig nyomva, Szegeden meg levettem a gázt a lábamról (meg is lepődtem a fogyasztáson).

Amíg megvolt, csak olajat cseréltem (10-12e km-enként) és 1 db biztosítékot, mert házilag bekötöttem a kp-i zárat és kellett egy nagyobb. Szerettem volna szerelgetni, DE NEM VOLT MIT!

Ja, és ha spórolni akartam, akkor 5 alatt evett...

Most egy 1.6os Primera-m van, de ha úgy hozná a sors, minden szégyen nélkül visszaülnék egy Swiftbe. (de csak a régibe!)


Ja, és hogy mekkora egy rakás "sz.r": http://www.youtube.com/watch?v=7V6THJvTaEM

Ez a Suzuki Észak-Amerikában.

Megcsinálod ezt a 2007-es Passatoddal?

2013. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!