Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó kibírja a hosszabb...

Ez az autó kibírja a hosszabb utakat?

Figyelt kérdés
[link] ,kb 750km-rol lenne szó, oda vissza 1500km, havonta egyszer, koszi a válaszokat
2012. febr. 10. 12:18
 1/3 anonim válasza:

Ezt így nehéz megmondani, ismerve a használt autó eladási trükköket. Ha viszont a megadott 170000 km valós és rendesen szervizelték, akkor egy darabig nem lesz vele gond. Taxiztam ilyen astrával és 320 ezernél adtam el, de még mindig pöccre indult. Igénytelen, olcsó fenntartású autó, sosem hagyott cserben. De mindig vannak kivételek! És ami elromolhat... :-)

Sikeres vásárlást!

2012. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha normálisan rendesen karban volt tartva akkor kibírja.

De egy használt autó múltját nemigazán ismerjük.

Menj el egy autószerelővel és nézesd meg vele.

A külcsin egy dolog. Van egy autónepper ismerősöm ő hihetetlen hogy miket tud kihozni egy autóból. Aztán mikor visszaviszik neki ő mentegetőzik hogy nem tudta. (Nem a francokat nem tudta!) Szóval hogy jól néz ki gy autó nem jelenti azt hogy normálisan volt használva.

Láttam én már olyan taxit hogy átfordult az óra 3x benne és még így is űzembiztosnak volt mondható.

2012. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg kibírja az utat.

Olajcserét ne felejtsd el.

2012. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!