Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármű színváltoztatás?

Gépjármű színváltoztatás?

Figyelt kérdés

Újra szeretném fényeztetni az autómat más színre!

(egyik ismerősöm olcsón megcsinálná)


A kérdés viszont a következő: ez milyen költségekkel jár az okmányirodába?


Én azt hallottam elég egy új törzskönyvet és egy új forgalmit kérni (6-6ezer ft)



2012. febr. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bemész az okmányirodába és bejelented, hogy megváltozott a szín. A forgalmit kell csak cserélni, ha a törzskönyvben nincs színadat (általában nincs). Nem kell sem műszaki szemle, sem semmi bohóckodás. Kevés dolgok egyike, ami relatíve gyorsan, olcsón és egyszerűen elintézhető az autóval kapcsolatban.
2012. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló tévesen írta, KELL műszaki szemle. Ez olcsóbb, mint egy komplett vizsga, de kell.Forgalmi csere 6000 forint, törzskönyvet csak akkor kell cserélni, ha régi típusú és tartalmazza a színt. akkor kicserélik 6000 forintért, de ebben már nem lesz szín adat.
2012. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
műszaki szemle? akkor magyarán a műszaki vizsga helyre el kell vinni a kocsit?!
2012. febr. 15. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan:) de ez csak - ha jól tudom - 2750 forint
2012. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 geke válasza:
Sajnos én is ezen rágódom, annyit tudtam meg hivatalosan, hogy szemle és utána okmány iroda, de amíg a fényezőtől az okmányirodáig eljut az autó (nem két nap), addig mit lehet mutatni a rendőrnek, ha megállít? A fényező ad igazolást vagy hogy van ez?
2014. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekel... En karbonoztatom..
2014. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!