Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másnak is ellopták már autóhit...

Másnak is ellopták már autóhitel felvétele után a kocsit? Nem szeretnék ellen reklámot csinálni és nem is akarok senkit se gyanúsítani. De van egy kft amely autóra ad hitelt, és rendszerint 2-3 hónap múlva eltűnik a kocsi.

Figyelt kérdés
Én is felvettem ezt a hitelt nekem is eltűnt a kocsim, van egy ismerősöm ő is ugyanennél a kft. - nél vett fel hitelt neki sincs már meg. A cég szinte bárkinek adnak(bar listásoknak) is autóhitelt kedvező kamatozással. Az ember aki kijön felmérni a kocsit nagyon alapos!

2012. febr. 14. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyanú van, valahogy lesre kellene futtatni őket és feljelenteni. Nem az első eset lenne. Volt már ilyen.
2012. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szép is lehetne! De nem "aggódok" a rendőrség "nagy" erőkkel keresi! Kijöttek azt hazamentek. Az a gond ha én elkezdem ezeket a gec*ket figyelni, akkor a rendőrség azonnal rajtam van. Hát ez nagyon érdekes!
2012. febr. 14. 17:17
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a röhejes az egészben hogy persze hogy a törlesztőrészleteket továbbra is fizetni kell nekünk. Tehát annak kell fizetni aki ellopta a kocsidat. Dupla lehúzás.
2012. febr. 14. 17:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi! Mikor hallottál erröl akkro kellett volna a kocsiba valami gps-es követöt rakni vagy valami hasonlot(persze utolag könnyű okoskodni). Én már hallottam olyat is, hogy autó mosóban mikor beviszik az autót egy "kolléga" lemásolja a kulcsot majd lemossák az autót és érdekes módon pár nap mulva a kocsi "eltünik".
2012. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És az volt még a "vicces" hogy a fenn voltam amikor a kocsit ellopták olyan hajnali 4.50 - kor. Kinéztem az ablakon és akkor még ott volt az autó. Reggel 5 -kor fel kelt az anyám és megkérdezte hogy hol a kocsi. Tehát kb. 10 perce vihették el az illető nem járhatott túl messze. Az igaz hogy a rendőrség gyorsan kiért (biztos szeretnek száguldozni) ,de keresni már nem akarták őket, az biztos unalmas már. Én meg alsónadrágban -15 fokban a szomszéddal el kezdtük keresni őket, hátha.


Mondjuk egyik ismerősömmel az történt hogy látta ahogy ellopják a kocsit, és ő is szólt a szomszédnak. El kezdték követni a kocsit, közben meg hívta rendőrség. A rendőrök leba*zták hogy mit képzel magáról, hogy követi a bűnözőt, és azt tanácsolták neki hogy hagyja a kocsiját és menjen be a rendőrségre tegyen feljelentést.

2012. febr. 14. 17:46
 6/13 A kérdező kommentje:
A gps-el az a gond hogy autómatikus kiiktatják ha elég profi a tolvaj, és persze meg van az eszköze. A rejtett kapcsolókat pedig könnyen kifigyelik.
2012. febr. 14. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért ha bebizonyosodik, hogy nem az a cég volt, akkor rágalmazás, becsületsértés, hitelrontás (nem úgy hitel) miatt elég durván beperelhetnek. Ugyanez igaz a rendőrséges kijelentésedre is. Tehát óvatosan a szavakkal és gyanúsítgatásokkal.


"Az a röhejes az egészben hogy persze hogy a törlesztőrészleteket továbbra is fizetni kell nekünk."


Mert ha például nem kéne fizetni, akkor hasonlóan a hitelt adó mondhatná rólad, hogy biztos te lopattad el az autódat, hogy ne kelljen fizetni a hitelt. Jól esne?


"Tehát kb. 10 perce vihették el az illető nem járhatott túl messze. Az igaz hogy a rendőrség gyorsan kiért (biztos szeretnek száguldozni) ,de keresni már nem akarták őket, az biztos unalmas már. Én meg alsónadrágban -15 fokban a szomszéddal el kezdtük keresni őket, hátha. "


10 perc alatt egy autóval 10-15km-t lehet megtenni. Te tényleg azt gondoltad, hogy majd alsónadrágban megtalálod két utcával odébb? Tudom, hogy nagy a bánat, de kérlek ne röhögtess...


"A rendőrök leba*zták hogy mit képzel magáról, hogy követi a bűnözőt, és azt tanácsolták neki hogy hagyja a kocsiját és menjen be a rendőrségre tegyen feljelentést."


Mondjuk kicsit jogos is lehet. Mit tesz az ismerősöd, ha a lopott autóval egyszercsak megállnak és kiszállnak két darab AK47-tel? Szól a rendőrségnek, hogy a golyók fél mp alatt érnek oda?


"A gps-el az a gond hogy autómatikus kiiktatják ha elég profi a tolvaj, és persze meg van az eszköze."


Ha elég profi az, aki beszereli, akkor nem 10 perc hazavágni...


"A rejtett kapcsolókat pedig könnyen kifigyelik."


Ugrókódos rádiós zár. Figyeljék ki...


"A cég szinte bárkinek adnak(bar listásoknak) is autóhitelt kedvező kamatozással. Az ember aki kijön felmérni a kocsit nagyon alapos!"


Tulajdonképpen megveszi a kocsidat. Te úgy mész autót venni, hogy tetszik a zöld színe, meg még Trabant is, 103 a rendszáma, tehát megveszed?


Persze lehet több, mint gyanús a helyzet...

2012. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezért nem írtam neveket te fas*!
2012. febr. 14. 19:11
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ezért nem írtam neveket te fas*!"


Egyrészt én az általad nevezett testrésznek a JÓ oldalán állok... Másrészt az, hogy "rendőrség" elég konkrét...

2012. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Olyan jó lenne a 7-ik válaszolónak beverni egyet a pofájába, aztán kihajítani, hogy fejjel lefelé landoljon, mint Okoskatörp. Nagyon irritáló és tenyérbemászó az ilyen szembemenő okvetetlenkedés. Nem elég, hogy valakinek ellopták a kocsiját, akkor még egy ilyen idiótával is küszködnie kell.
2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!