Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 1 aimson s51 re tennék...

Ha 1 aimson s51 re tennék sportkipufogót akkor többet fogyasztana?

Figyelt kérdés
vagy esetleg kevesebbe?? vagy nem változna??és esetleg hat a teljesítményre??
2012. febr. 17. 13:21
1 2 3
 21/26 pucuka69 ***** válasza:
ment a mail, négy képpel.
2012. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
igen megkaptam köszönöm..gondolkouok rajta és küldök mailt...egyébként hangos??és van valami előnye vagy csak jól néz ki??
2012. febr. 19. 21:13
 23/26 pucuka69 ***** válasza:
crossosabb a hangja,olyan hangos,mint ha egy gyáriból kivennéd a hangtompító betétet. Szerintem nem vészes.(43 évesen mondom ezt.) teljesítményen nem változtat. Kinézet meg ízlés dolga.
2012. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egy alap Vrezo 15-nél kezdődik, de már 10-ért is lehet kapni tervezett(!!) rezót. Hidd el, megéri, én sem hittem el, hogy egy kipufogó cserétől megtáltosodik a motor, és fülig ért a szám mikor először kipróbáltam rezóval. Mintha egy más motoron ültem volna. Ment, mint a meszes. Szerintem keress valakit, akinek van egy tervezett rezója és odaadná próbára neked.
2012. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
akkor se a Vrezoval se a gagyirezoval nem fogyaszt többet??
2012. febr. 19. 22:42
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt, mint említettem, egy tervezett rezó még jótékony hatással is van a fogyasztásra. Ha felteszel egy Vrezo-t, alapból kisebb főfuvit fog kérni.

Olvad el mit is csinál pontosan a rezó:


[link]

2012. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!