Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok kezdőkocsinak?

Figyelt kérdés
1millió forintom lenne rá.(családnak még nincs kocsija-ez lesz az 1.-bár régen volt 1 ladánk de ellopták)
2012. febr. 19. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tudom hogy kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni, de a használtautópiac bizony elég nagy és nem árt szűkíteni a lehetőségek körét:

-Mennyit használnátok?

-Mire használnátok?

-Hány személynek kell elférnie benne?

-Mennyit tudnátok pluszba kifizetni fenntarási költségekre? (mondjuk 1 hónapban)

-Van-e valami különleges elvárás a kocsival kapcsolatban?

2012. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nekem 120-as Skoda volt az első ... vezetni nagyon jó volt de nem árt érteni a motorjához mert azzal gyakran adódnak kisebb problémák :)
2012. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lada 1200? Egy baja van, hogy sokat eszik. 190-es merci? elnyűhetetlen, kis fogyasztású, olcsó. I-II Golf? stb.
2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3a-n vagyunk.Tehát 3 embernek kéne elférnie.(de anyukám mindenképpen 5 ajtósatszeretne)Arra a kérdésre h mennyit hasznánánk nem tudok pontos választ adni.Hetente járunk a nagyszülőket látogatni(eddig majd 18 évig busszal tettem ezt),gyakran járunk még távolabbi városba bevásárolni.(Győr,Pozsony)Én magam is 1 városban lakom.(kis város,de város).

+-ban bármennyit ki tudok fizetni ami még a reális határokat súrolja.(tehát nem vagyok hajlandó a kocsi ilyen olyan hibáira rövid időn belül kifizetni a kocsi vételárát)De a biztosítás és a benzin nemhiszem h hatalmas problémát jelentene.(de semmiképpen nem utolsó szenpont)A biztosításokat nem tom h h mennek a fogyasztás pedig 8 liternél azért ne legyen több.

Különleges elvárás esetleg annyi, h ne legyen 1 roncs.Nézzen ki valahogy.

2012. febr. 19. 22:32
 5/20 anonim ***** válasza:

Opel Astra G 1.6(1.4 gyenge de ha nagyon muszáj elmegy, 1.2t semmi pénzért)

Golf 3-4

Honda civic

Skoda fabia

Esetleg vmi regebbi merci ( pl w124) nagyon megbizhatoak, csak nem szabad valami meggyilkoltat megvenni

Vagy Opel B Vectra-> nagy, kényelmes, igenis megbízható, max a fogyasztása nem igazi (9-10l a városban, 1.6/1.8 motor gyenge benzinből min 2.0 kell, vagy diesel 1.7 nagyon megbízható és jól is fogyaszt)

2012. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Opel astra F.

VW golf.

Meg a nissanok közt nézz még szét és a hondák közt azok is jó strapabírók és alkatrészt is találsz hozzá ha nyúzod töröd zúzod.

2012. febr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.Így már egyszerűbb lesz dönteni :)
2012. febr. 20. 09:42
 8/20 anonim ***** válasza:

Vw golf, opel astra, ford focus (lehetőleg kombi kivitelben. nagyon praktikus)


Olaszt vagy franciát soha!

2012. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a SEAT Ibizához mit szóltok?
2012. febr. 20. 11:06
 10/20 anonim ***** válasza:
ha van egymilliod és elsö autot akarsz venni családi kocsinak megbizhatot,tedd a bankba az egymillio több mint felét és vegyél egy jo állapotu toyota carina e-t
2012. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!