Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hibás lehet ez az...

Szerintetek hibás lehet ez az alkatrész?

Figyelt kérdés

Itt van a képen egy Bosch ECU egyik analóg-digitál átalakító IC-je:

[link]


Van rajta egy helyes kis háromszög, mintha ott magas hőhatás érte volna. Lehetséges hogy megégett?


Teljes ECU:

[link]


Többek között ez az ADC érzékeli a szívócsonk hőmérsékletét. Nagyon sokáig szívat a kocsi és rengeteg benzint éget (20L/100km). Olyan is szokott lenni, hogy ahogy melegszik egyre jobban emelkedik az alapjárat (túl sok benya). Elsőre az ECU hibájára gyanakodtam, tehát megnéztem. Szerintetek normális ez, mert nemhinném hogy gyárilag ilyen lenne egy IC. Sajnos letesztelni nem tudom, mivel sehol nem találtam datasheetet.



2012. febr. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
sötétebb képet is csinálhattál volna , azon a nagy ÍC -n mondod a három szöget?
2012. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen típusú az autód?

Az ECU másik oldalán látsz valami elváltozást?

2012. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Fiat benzines, a kilencvenes évek elejéről. Néztem, hogy elég sok Bosch Monojetronic ecu ugyanúgy néz ki, csak a z EPROM más és a benne lévő adatok.
2012. febr. 23. 16:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem látok semmi különöset. A nyáklap szélein kicsit meg van folyva a lakk, ennyi.

[link]

Láttam neten olyan vezérlőt, ami meg Made in Germany, de pont ugyanez a tipus.

2012. febr. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!