Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy egy Lada...

Normális, hogy egy Lada fordulatszámmérőt ha megrázok felmegy a mutató és pattogva áll vissza nullára?

Figyelt kérdés
ilyen gyenge a rugó benne alapból?
2012. febr. 23. 17:58
 1/9 A kérdező kommentje:
és ha tudna segíteni valaki a szétszerelésben azt is megköszönném (másik hátlapot szeretnék + világítást)
2012. febr. 23. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:
igen ez teljesen normális orosz:)
2012. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Normális, hogy egy Lada fordulatszámmérőt ha megrázok"


Nem, nem arra lett kitalálva, hogy rázogasd.

2012. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az autó is megrázza te baromállat -.- húzz el máshova kötekedni
2012. máj. 4. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg téged ráználak meg, hogy összefosnád a bokádat.

Az, hogy hülye vagy és hülyeséget kérdezel, egy dolog, de így azzal beszélj, aki elfelejtett megtanítani jómodorra.

2012. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem te ne magyarázz az illemről miután te kezdted a vitát. Ha nem tudod értelmezni a kérdést az a te fogyatékosságod és nem az én ostobaságom.
2012. máj. 4. 13:59
 7/9 kgaba88 ***** válasza:

Normális, mivel nem olyan rugó van benne, mint egy sebességmérő órában. A fordulatszámmérő elektronikusan működik, míg a sebességmérő az örvényáram elve alapján.

Szétszerelésben nem vagyok jártas, bár nem lehet bonyolult. Szerintem a fém(króm talán) szegélyt kell óvatosan lefeszgetni, üveget és mutatót kivenni, új számlapot berakni, mutatót és üveget visszarakni, a szegélyt visszanyomkodni.

2012. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz, köszi, az egyetlen baj, hogy a mutató kúposan illeszkedik egy tűre és lehetetlen ugyanabba a pozícióba visszatenni ergo rosszul fog mérni az óra.
2012. aug. 4. 08:00
 9/9 kgaba88 ***** válasza:
Ja, értem.
2012. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!