Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetne a magyar Suzuki,...

Mit tehetne a magyar Suzuki, hogy ne legyen savanyú imidzse a középosztály köreiben?

Figyelt kérdés
Szerintem az eladásokon megmutatkozik, hogy sokan fanyalognak, hogy "jaj, Suzukit azt nem!", pedig jó autók. Párom hallani sem akar róla, pedig kinéztem neki egy szép Swiftet. Márpedig ő Suzukiba nem ül be. Jól betettünk a saját autógyártásunknak.
2012. febr. 23. 21:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Sokan félnek a gyenge kasznitól...

De ez az egyik ok ami miatt viszonylag olcsóak.


Ismerős Suzuki gyárba dolgozott. És foglalkozott Subaru átalakítással. Elmondása szerint kaszni minősége és erőssége 100%-ban megegyezik.Szóval ennyi erővel az is lehetne papírautó :)

2012. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
nőnek városba tökéletes...
2012. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%

Nőknek?

Egy 1.6-os régi swift-el elég sok autót le lehet tolni az útról :D (persze ha nem nő vezeti)

2012. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Pedig jók azok a kis Swiftek ,céges autó egy régi Swift és semmi baj vele igénytelen ,olcsó fenntartani ,alkatrész olcsó meg ha kell a világból kivisz ,csak az a baj hogy kicsi legalább is nekem + hátul max 2 ember fér el , ha nem nőttem volna ekkorára akkor azt vettem volna Aból - Bbe tökéletes kisautó
2012. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező , látszik hogy nő vagy.Persze egy nőnek egy swift ide-oda mászkálni jó , igen.De mi férfiak jobban szeretjük a nagyobb autókat , ez az alsó-középosztálytól indul tehát (Skoda Octavia ,Renault Megane , WV Jetta ,) , az autó ezeknél kezdődik , méretben és motor hengerűrtartalomban , .


Az új swiftekről nem tudok nyilatkozni , azon kívül hogy kicsik.A régi swiftek viszont borzalmasak voltak , iszonyat rossz 20. osztályú műanyagok a belső térben , kényelmetlen ülések , a motorhang akárcsak a porszívó , a kasztni papírból ,a külső designet ne is említsem.Persze azóta biztos fejlődött a Suzuki.


Kedves kérdező , Audikat is gyártanak hazánkban A3 , TT ez a két típus teljesen itt készül.

2012. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Párodnak van egy kis sütnivalója. Hallgass rá.
2012. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem hogy a suzuki és a subaru karosszéria szempontjából egyenértékű lenne!!!
2012. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Mivel egy cégcsoport és a Subaru a Justy-hoz mindig is vásárolta a kasztnit (pl: régi Swift aztán Ignis), ezért dettó ugyanaz!


Tessék!

http://www.youtube.com/watch?v=6Alz42cfHXY

2012. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem olyan rossz a helyzete, mint ahogy a jelenlegi eladások kinéznek. Pár éve ott volt az Ignis, slágertermék, talán még több is fogyott belőle mint akkortájt a Swiftből. Mutass nekem egy parkolót Magyarországon amelyikben nem áll egy Ignis...Ráadásul arra tényleg nem mondhatja senki hogy rossz autó lenne, mert motorikusan, praktikai szempontból, mindenhogy bőven-bőven megüti a mércét. A Swift inkább az alsóbb rétegek autója, az Altoval és a Splashel egyetemben, csak mivel itthoni gyártású, jóval kedvezőbb volt az ára. Pont ez a baj a jelenlegi Swifttel: olyan sok prémium dolgot pakoltak bele, hogy már nem tudják eladni annak, akinek szánják. A régi Swift praktikumát meg már a fentebb említett másik két kis Suzuki is visszaadja, olcsóbban. Lehet hogy az autóipar fejlődik, de a magyar igények még mindig azok amit az öreg Swiftek nyújtanak.
2012. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

A párod majd ugyanannyi pénzért vesz, valami lehajtott fost, rákölti a gatyáját, majd rájön, hogy nem is volt olyan rossz ötlet az a Suzuki.


Mondom ezt én, akinek Renaultja van:)

2012. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!