Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetne a magyar Suzuki,...

Mit tehetne a magyar Suzuki, hogy ne legyen savanyú imidzse a középosztály köreiben?

Figyelt kérdés
Szerintem az eladásokon megmutatkozik, hogy sokan fanyalognak, hogy "jaj, Suzukit azt nem!", pedig jó autók. Párom hallani sem akar róla, pedig kinéztem neki egy szép Swiftet. Márpedig ő Suzukiba nem ül be. Jól betettünk a saját autógyártásunknak.
2012. febr. 23. 21:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Nekem se kéne a vidiből egyik se.

Amúgy ez a szuzuki utálat onnan jön hogy a régi szuzuki swift a japán trabinak felelt meg. A másik meg az hogy az új swif-tek 80% ban hitelre vannak vásárolva.

És jöttek a hitelszerződések módosításai meg plusz költségek kamatok meg hasonló dolgok. Így aki most aki hiteles szuzuval jár annak 8-9 millió forintba lesz mire kifizeti 10 évre.És ezt gondolják sokan ha szuzut látnak. Szerinted normális embernek fognak ezek után gondolni ilyen autóból pattansz ki?? Azt hiszem elmondtam a szuzuki image veszésének titkát.

Amúgy annyi pénzért amennyiért árulják már *Autót lehet venni.

2012. febr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

egy új szuzuki árából tudsz venni egy ilyet

[link]

ilyet [link]

esetleg 2 ilyet venni [link]

2012. febr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Engem túlzottan nem zavar, hogy kinek milyen kocsija van és nem is nézem le a Suzukisokat sem, mert ha arra van pénze akkor a célnak bőven megfelel.

Most őszintén ha meghallod hogy Suzuki akkor mi jut egyből eszedbe ? .. ugyan az mint a legtöbb embernek. A friss jogsis agyontuningolt vagánycsávó, vagy a 80 éves nyugdíjas család.

De amikor jön a kis taknyos gyerek 100-nál és villog le az útról ahelyett hogy megelőzne az azért kicsit túlzás szerintem, ráadásul nyomja neki mint az állat a motor már üvölt és kb 500 méteren keresztül előz, mert ő 10-el többel megy mint én.

Vagy mikor odaáll mellém az agyontuningolt, szarrá ültetett Swiftel és bőgeti mind a 60 lóerőt azért az is egy kicsit odatesz szerintem.

A másik véglet a nyugdíjas házaspár hazafelé tart a hétvégi kiruccanásból és kénytelen vagy kilómétereken keresztül az ő seggét nézni, mert állandóan jönnek szemből és nemtudod megelőzni, őt meg egyáltalán nem zavarja, hogy neked milyen dolgod van ő akkor sem megy többet 70-nél ha letolod az útról.

A többivel nincs bajom, mert ha valaki normálisan vezeti azzal semmi gond nincs, sőt múltkor még félre is húzódtam, mert láttam hogy siet és egy pillanatig nem gondoltam rá hogy ez most szégyen lenne, vagy bármi más. Ő is ugyan olyan ember mint én. Attól nem senki sem különb hogy egy felső vagy egy alsó kategóriás autóban ül, csak az emberekben kialakult ez a hülyeség és nem bírják kiverni a fejükből. Gondolkodj csak el egy kicsit. Ha megy előtted egy BMW 90-el és Te megérkezel mögé 100-al, akkor azt a BMW-t ugyan olyan bátorsággal fogod megelőzni mint egy alsó kategóriás autót ? .. nem hiszem. Inkább lelassítasz mögötte, de ha egy másik autó lenne Te is nagyon jól tudod hogy lendületből elmennél mellette.


És még mielőtt valaki megvádolna, hogy egy nagy batár autóval járok akkor elárulom, hogy egy 1.1-es Peugeot 206-ban meresztem a seggem, és bármilyen hihetetlen lehet vele úgy közlekedni, hogy felvegyem a forgalom ritmusát és senkit ne tartsak fel és meg bírom állni hogy ne bőgessem a pirosnál tiltásig azt a kőkemény 65 lóerőt ami alattam van.


De ezek amiket elmondtam igazából ember függő dolgok. Ugyan úgy lehet bármilyen más autóban is egy ugyan ilyen jellegű ember, csak a régi Swiftekből van a legtöbb ilyen szélsőség és ezt az emberek nagyon megjegyzik, és ez alapján el is ítélik őket egyből. Nem az autót kell nézni, hanem az embert aki benne ül. Mert semmivel sem különb mint, Te vagy Én.

2012. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szinte minden márkán belül akad silányabb,olcsóbb,szerényebb felszereltségű típus és felső (de legalább felső közép)kategória.

Több mint pozitív csalódás volt a Vitara és szerintem kevesen nem vállalnának be egy Kizashit.

2012. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy régen olcsónak számított a Suzuki az új autók között és innen próbáltak meg kitörni, és jól felemelték az árakat.

Az új autóik hiába jók, mindenkinek a sokáig gyártott borzalmas régi Swift és az Ignis jut eszébe a Suzukiról.

2012. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
tegyenek bele mindent ami 1 felnőtt méretű autóba kell.Ja, és L-es helyett 3XL-ES MÉRET!
2012. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Megint egy a Suzukiról vitát kirobbantó kérdés, amit előtted már nem egyszer veséztek ki a fórumozók. Nyugodtan visszakeresheted!

Kevés pénzetek van? Alacsony fogyasztású és fenntartású, de megbízható autót kerestek ami MINDIG elvisz A-ból B-be? Nem ég bennetek a sebesség láz? Akkor a Suzuki Swift a legjobb választás nektek! Viszont, ha 90-nél frontálisan ütköztök nagy valószínűséggel ott döglöttök meg mind a ketten, vagy jobb esetbe csak maradandó sérülést szereztek. Gondolom a párod ezért nem hajlik a Suzukira.

Én egyébként csak ajánlani tudom, de ha esetleg annyira még sincs szükségetek autóra, akkor talán jobb volna, ha semmilyent se vesztek.

2012. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Mutass neki egy Splash-t. Vagy SX4-et. Esetleg ha ragaszkodnál a Swifthez, akkor csak kérd meg, hogy egy próbautat menjen vele, utána ha nemet mond akkor nem fogod rátukmálni. A Suzuki próbálkozik, (pl. apámra kiválóan hatottak, vett is majdnem fullextrás SX4-et), de ez olyan mint a "mocskos francia autót? na persze, nem ettem meszet" hozzáállás.
2012. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Pont, hogy a régi Swift volt olcsó és megbízható.


Az új az egy igénytelen kalap sz@r és semmilyen más típushoz nem adunk el annyi alkatrészt, mint új swifthez (isten tartsa meg a nép szokását, hogy veszi ezt a hulladékot!)

2012. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
ez abbol alakult ki h a régiek olcsoak és igénytelenek voltak. és itt az igénytelen egy viszonylag jo szó mert tényleg azt csinálsz vele amit akarsz azt tankolsz be amit akarsz reggel elindul és elvisz abol b be...tipikus igáslo és ezt még olcson is teszi. viszont hát pont ezért a nivoja se magas. csak a magyar hozzálás szerint mindenhova üneplős autoval kell járni. az ujjabak már teljesen rendbe vannak szerintem ugyanolyan felszereltségű kivitelű és teljes értékű autók csak a hagyományokat nehéz legyőzni
2012. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!