Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóablakok sötétítése hivatal...

Autóablakok sötétítése hivatalosan hogyan?

Figyelt kérdés

Melyik ablakot mennyire lehet maximum hivatalosan engedélyezetten sötétíteni?

Úgytudom, hogy első kettőt 70%, hátul bármennyi, jól tudom?

Műbizonylat vagy valami papír kell róla?

Ha fóliáztatom és később meggondolom magam akkor lelehet szedni, és olyan lesz mintha nem is lett volna?


2012. febr. 24. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
+hátsó szélvédőt is bármennyire lehet?
2012. febr. 24. 21:46
 2/7 anonim ***** válasza:
azthiszem 70% ba lehet oldalt elöl semennyire sem. hátul nemtudom. a lényeg az hogy hivatalosan sötétisd le mert akkor adnak mübizonylatot és akkor müszakin s eugatnak érte.
2012. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Első szélvédőt nem (esetleg csík föntre), Első oldalablakokra gyakorlatilag csak UV-pajzs mehet, 70 vagy 75% fényáteresztésnek kell maradnia, hátsó oldalablakok bármennyire, hátsó szélvédő bármennyire.

Igen, le lehet szedni.

2012. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Az első szélvédő is fóliázható 75%-ig! Tessék itt egy link:

[link]

2012. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 1x kérdeztem és azt mondták, hogy B oszlop mögött bármennyire le lehet sötétíteni arra adnak műbizonylatot is, de elöl nem lehet elöl is megcsinálják de arra nem adnak bizonylatot + a fólia alá kapsz 1 kis sorszámos matricát is ami azt jelenti hogy nem házi tuning
2012. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 26. 21:59
 7/7 anonim válasza:

Itt megtalálod a jogszabályt és kivitelezőt is aki ad műbizonylatot amire lehet: [link]


A fóliát lelehet szedni az üveg károsodása nélkül!

2012. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!