Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vásároljam? OPEL...

Dundie6 kérdése:

Melyik autót vásároljam? OPEL VECTRA B 1.6 16V GL 1996 HONDA CIVIC 1.6 ESi 1992 MAZDA 323 1.5 Safety AC 1997

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem melyik autót vásároljam első autónak.Gondolok itt megbízhatóságra, fogyasztásra!, és azért ha odalépek mennyen is.
2012. febr. 25. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik a legjobb állapotban van.
2012. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Izgalmas kérdés!


Vectra B 1.6:

-egyszerű technika, olcsó alkatrészek

-nem igazán fiatalos a másik kettőhöz képest

-egy számmal nagyobb a másik kettőnél

- "unalmas"


Honda Civic 1992:

-Fiatalos, pörgős

-Valamivel drágább alkatrészek

- 20éves, és kedvelt "boyracer" autó ergo igen nehéz nem rommátörtet kapni


Mazda 323:

- A két japán közül ez a fiatalabb, kevésbé "boyracer" célpont, könnyebb jót kifogni

-Fiatalos

-Opelnél pörgősebb, Hondánál kevésbé izgalmas motor.

-Alkatrészárakban valahol a Honda környékén lehet


De hogy melyiket?? :) Én Vectrát, de csak mert az a legnagyobb...

2012. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, ha konkrét kiszemeltekről van szó, akkor az elsővel értek egyet, döntsön az állapot. 15-20 éves autóknál már nem az számít Opel vagy Honda, hanem hogy milyen előélete volt.
2012. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gomzoli ***** válasza:

Vectra!

Sokkal több van belöle, könnyebb jo allapotut talalni. Tagasabb, nagyobb, jobban hasznalhato auto. Alkatreszek olcsobbak, bontottat is jobban talalsz. 8 liter alatti vegyes atlagot ki lehet vele siman hozni.

A Vectra B meg szerintem szep is...

2012. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek nekem a mazda tetszik a legjobban. Konkrétan most őt szemeltem ki: [link]

Mert elég fontos lenne hogy ne egyen sokat, mert még nappali tagozatos vagyok és nem akarom a szülőket nagyon leterhelni.

2012. febr. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!