Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan csináljam be az elkorha...

Hogyan csináljam be az elkorhadt alját a Skoda 120-asnak? Mennyibe kerülneí?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon, egyszerű garázsban? Sehogy. Aknára kell vele állni, megemelni, majd bontani, bontani a végtelenségig. Egészen addig, amíg meg nem találod az ép lemezeket. Hegeszteni ugyanis csak azokhoz lehet. A bontás mikéntje... Nos, az egy szakma. Karosszérialakatolásnak hívják. Ezért azt ajánlom, hogy keress fel egy karosszérialakatost, vele konzultálj ebben az ügybe. Az ár rendkívül változó lehet, de ha minőségi, tartós munkát szeretnél, akkor legalább 100 ezer forintnak megfelelő euróra (mivel gyanítom, ugyanaz vagy, aki az előző két Skoda 120L-es kérdést feltette és az eddigi információim alapján Szlovákiában élsz :-) számíts.
2009. jún. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Tényleg ugyanaz vagyok.Inkább már ha ilyen drága,veszek egy másik autót
2009. jún. 7. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alvázra gondolsz?

Én csináltam otthon egy saját alvázat mert én úgy tudom,hogy nagyon drága.

És ráheggesztettem...

(Az alvázat vettem...)

2010. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!