Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H vélemnyek?

Opel Astra H vélemnyek?

Figyelt kérdés
Diesel...

2012. febr. 25. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg a cégautó a dízel Astrák közül...


Ez a következőket jelenti: keveset fogyaszt, strapabíró, nem kell rákölteni.


Nagyon jó választás lehet egy ilyen astra. Én kombi kivitelben venném mivel nagyon praktikus a csomagtere. Könnyen "kisárusszállítóvá" alakítható lehajtott ülésekkel.


Amúgy a közös nyomócsövek motorok meglepően nyomatékosak :)


video:

http://www.youtube.com/watch?v=JsEJucp3OFo

2012. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 freerider08 ***** válasza:
És csak az 1.9 cdti, ami a videóba is van. 6 fokozatú váltó, alacsony fordulatszám nagy sebességnél, kevés fogyasztás és jó nyomaték.
2012. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem 1,7-es cdti van. 2006-os komnbi.

Olcsó a fenntartása, max 6 litert fogyaszt.

Eddig különösebb gond nem volt vele, a turbo nyomás érzékelő szelep vagy mi romlott el egyszer, az volt 70 ezer, de ezt leszámítva nem volt vele gond. Most insignián gondolkozom. Az 1.7-es cdti motor amugy jo választás mert isuzu motor, szerintem azok jól eltalált motorok...

2012. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tibz válasza:

A turbonyomás szelep nekem is tönkrement. 7x voltam a szervizben mire rájöttek. Addig minden alkalommal mást cseréltek.

A turbohibán kivül kényelmes, olcsón fenntartható autó. A 6sebességes váltót én is ajánlom. Ha jól emléxem 170-nél forog 3000-t. Igazi autópálya faló

2013. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2008-as 1.3 diesel van a háznál, 90 lóerő is nagyon tud húzni, előző 1.2 benzines kis corsa C a nyomába se ér, ez stabilan viszi 150-et hatosba, corsa már 120-nál rosszul volt.

eddig egy lyukas klíma gond volt.

2013. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, mert az 1.3-as dízelnek minimum kétszer, vagy inkább háromszor akkora a nyomatéka, mint egy 1.2-es benzinesnek.


Nekem 1.7-esem van, rendszeresen autópályázok vele. Nagyon szeretem. Nyomatékos, kényelmes, praktikus, szép autó.

2015. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!