Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangja van egy sor4-es...

Milyen hangja van egy sor4-es diesel motornak nyitott kipufogóval? Elérheti egy V6-os ottomotor hangját?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 21:31
1 2
 11/15 gomzoli ***** válasza:
33%

" Ja..egyébként 1.9 TDi-m van...vr6 (2.8-2.9),bmw 328i nem ellenfél... és tudok vele 5,5 literrel járni ...max 8 liter volt eddig... Szóval,ami a benzines haveroknak 8-10e ft-os túra az nekem 5-6 .... Lehet számolni..."


A kezed meg előbb-utóbb beleér a bilibe, és felébredsz álmaidból!

AZT elhiszem, hogy az 1.9tdi megelégszik (finom közlekedés mellett) 5-6 literrel. De mire érted azt, hogy az említett autók nem ellenfelek? Hangerőszint elérésében?

Ne érts félre, én magam is büszke dieseltulaj vagyok, élvezem ahogy kigyorsít, szeretem a fogyasztást is méregetni, stb., de azért még beszámítható és ítélőképes bírtam maradni. Szeretem a seggembe nyomulókat időnként megfosztani az előzés élményétől, de azért megválogatom az "ellenfelet", ekkora önbizalmam nem volna...

Ja, mondtad ez egy "tuning 1.9tdi"... ami 220 lóerős ugyan, de "csak ötöteszik, vazze"...

Hát, bocs, amiért nem hiszek neked.

2012. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

" Ja..egyébként 1.9 TDi-m van...vr6 (2.8-2.9),bmw 328i nem ellenfél... és tudok vele 5,5 literrel járni ...max 8 liter volt eddig... Szóval,ami a benzines haveroknak 8-10e ft-os túra az nekem 5-6 .... Lehet számolni..."


1. Egy olyan 1.9 TDI ami lenyom egy 328i-t az nem elégszik megy 5-6 literrel.

2.Minimum 200-220 lónak kell hogy legyen.Akkor egyértelmű hogya a komplett motort át kellet volna épiteni,Ami több mint az egész autód értéke.Ezenkivül kuplung se birná és a sebváltó se.Úgyhogy azt is cserélni kellett volna.Ilyen kocsi fenartása 10x több mint a 328i,vagy a vr6-osnak.


Ha ilyen kocsid volna amit nem hiszek,nem irnál ennyi baromságot.


4hengeres dizelre ne tegyél sportkipufogót.Nem fogod szeretni a hangját.

Nekem volt 4,5 és 6 hengeres sportos benzines autóim is.

Mindegyiknek megvan a maga jellegzetes hangja.De semmilyen sportdobbal se lehet 4 hengeresből 5,6 vagy több hengeres hangzást csinálni.

2012. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont...
2012. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gomzoli : "A kezed meg előbb-utóbb beleér a bilibe, és felébredsz álmaidból! "



A maximum fogyasztás 8 liter volt .

Motor: 1Z motorkód, pd hajtókar-dugó, gtb2260vk ,12x3 (KZ), 0.26-os porlasztó,SDI tengely....

Erőátvitel : Erősített kupplung szerkezet,kevlár tárcsával...A Váltó bírja... a Diffi halt meg rajta :)



A másik hozzászólónak: Igen többe volt... Neked mennyibe állna meg egy mondhatni 0 km-es blokk? Amit Te járatsz be, először Te taposod meg neki ? Szerviz költsége eddig : 15.000km alatt 4x cseréltem benne olajat. 1000,3000,5000,13000km-nél. Üa. szűrőt 2x, levegő szűrő 2x, olaj szűrő4x. Plusz vennem kellet egy db T idomot ...

Hát ez nagyon sokba került...Viszont a 10w60-as olaj 7000km alatt nem fogyott...pedig kapta az ívet rendesen .

Szóval inkább van egy új motorom aminek tudom a történetét,mint 1 ismeretlen szét rúgott hulladék .



Azon kívül,az a hozzászóló mire gondol h. drága a szerviz? MINDEN túl van rajta méretezve,és nincs a teljesítmény maximumra állítva....


Szóval... aki elhiszi elhiszi,aki nem nem . :)

2012. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10x annyi a fenntartása xD Igen! Csak egy 6 hengeresbe több olaj kell,több gyertya.... A dízel fogyasztása mindig kedvezőbb... Mennyibe kerül egy bmw-hez mondjuk egy hengerfej? Akinek 10x annyiba kerül az vagy marha nagy madár,vagy kamuzik . Mikor én eldöntöttem h. ez lesz ,mindenből a legjobb minőségű cuccot vettem meg, és meg is hálálta a kocsi,nem hagyott ott sehol! :)
2012. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!