Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel autóra benzines kipufogó...

Dízel autóra benzines kipufogódob?

Figyelt kérdés

Dízel autóm van, de egyszerűen nem találok rá kipufogót. Kettőt találtam, de nemtudom, hogy ennek milyen hangja lehet.

[link]

Erről valaki tenne fel videót, hogy milyen a hangja(+leirást, 60rendszer kat nélkül ezzel a dobbal stb)persze akinek van :)


Azt vettem észre, mintha benzines autók kipufogóját tennék rá dízelre. Kérdésem az lenne, hogy az jó rá? Nem folytja a kocsit vagy bármi?


2012. febr. 26. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondd meg milyen autóra kéne, hátha tudunk segíteni. Egyébként túl sok különbség nincs ,ez csak egy dob, nem komplett rendszer.
2012. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Peugeot 405 1.9td

Egyébként miért szükséges? Ha nem folytja a kocsit a dob akkor mindegy milyen kocsi, nem? Persze tiszteletben tartom a tudásod, én csak kíváncsi vagyok.

2012. febr. 26. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Hm. Szóval nem gyári dobot akarsz rá, nekem úgy jött le. Bár így másodszorra átolvasva már leesik, este van már. :)

Fojtani biztos nem fogja, nem a dob szokott lenni a a szűk keresztmetszet. Hangról nem nagyon tudok nyilatkozni, ahány rendszer annyi féle hang, lehet játszani vele.

2012. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha hangot akarsz csinálni a dízel verdádnak akkor 60-as cső + ez az átmenő dob jó kis hangot ad. Nekem 1.9 Tdi-m van, ilyen konfigurációban....Kis duruzsolós lesz,2000fölött lesz hangja...nem tudom milyen turbó van a kocsidon ,de valószínű az is hallatni fogja a hangját... :)


pl : http://www.youtube.com/watch?v=HiR7bwZpdFY

2012. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam másik kipufogon de nem birnám elviselni ha füstölne mint a gyárkémény... ugy meg lehet oldani hogy legyen valami hangja de ne okádja a füstöt mint a videoban ?
2012. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze meg lehet oldani,de milyen motor,milyen motorkód?
2012. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
peugeot 307 2.0 HDI.. RHY kodos azthiszem.. ha tudnál ötletet adni azt megköszöném :)
2012. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a hátsó dobot cseréled,nem fog füstölni,mivel előtte van még a katalizátor ! :)
2012. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!