Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek első autó...

Mire figyeljek első autó vásárlásánál illetve mit válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Friss jogsis vagyok,szeretném megvenni az első autómat (500 ezer körülig).

Hasznaltauton néztem sok mindent ami tetszik,de csípi a szemem,hogy pl. egy A6os Audi ami szerintem nem egy átlag kocsi azért, 350 ezerért árulják és hasonló...létezik,hogy egy ilyen kocsinak ennyi pénzért semmi baja nincs és kifogástalan?


Sportos kinézetű,keveset fogyasztó autóra gondoltam,mit ajánlanátok?


2012. febr. 28. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A6 kategóriás autó normális annyi pénzért nem létezik sajnos, szóval ez ne csípje a szemed. 500ezerig a dízeleket szerintem ejtsük ki. Golf III ha tetszik biztos találsz belőle szépet, ha normális állapotban van nagyon megbízható és fillérekből fenntartható. Biztos találsz Honda Civicet is, abból sokkal nehezebb jót találni, de ha sikerül akkor fiatalos és sportos is :) Mazda 323-ból egy sportosabb kinézetű is jó választás lehet.
2012. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
F astra vagy hármas golf
2012. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A kiszemelt autó lehetőleg ne nagyon rozsdásodjon, szépen-egyenletesen járjon a motorja, ne füstöljön, a futóműve ne rázzon ne adjon ki semmilyen hangod menet közben.


Ha ezekkel nincs gond akkor megveheted nyugodtan.

Érdemes kombit keresni mivel nagyon óriási csomagtere van.

Vásárlás után érdemes csináltatni egy olajcserét egy maszek szerelővel...


klímás kombik:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!