Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van tapasztalata Fiat...

Kinek van tapasztalata Fiat Punto 1.7 TD-vel?

Figyelt kérdés
1995 évjárat,érdemes megvenni?167 000 km,kuplung és akkucsere.

2012. márc. 2. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1.1 benzines puntom volt,de hogy is fogalmazzak..........ha szeretsz szerelőhöz járni akkor vedd meg! Szerintem a diesel sem különb!
2012. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz konstrukció a Punto.

Ha eddigi gazdái rendesek voltak, és szervizelték rendszeresen akkor vállalható.

2012. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pagan ***** válasza:
ez minden autóra igaz,167 ezer az nem sok km,de valóban mindig szerelni kell az ilyen öreg járgányokat,nekem 20 éves autóm van,tudom mi a dörgés:D,de fenntartható szerintem,ha neked ez tetszik vedd meg
2012. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gomzoli ***** válasza:
Ha 16-17 éves kora ellenére tényleg csak ennyit futott (???), azaz alig 10 ezret évente, és rendesen szervizelve volt, akkor lehet talán jó is. De sokkal jobban megéri 10 ezret kifizetni egy alapos állapotfelmérésre vásárlás előtt, egy független, te általad kiválasztott szervízben, mint utólag szerencsétlen tulajdonosként futkozni a sóhivatalba!
2012. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat
2012. márc. 2. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem 170ezer km van abban a kocsiban.

Aki 1.7TD-t vesz, az biztos hogy többet megy évi 9-10ezer km-nél.

2012. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kb 1 éve van egy hasonló korú szintén 1,7 TD puntom, 180.000 kilométerrel és teljes mértékig meg vagyok vele elégedve, megvettem, átnézettem, pár aprób gond volt vele azt megcsináltattam azóta tökéletesen müködik meglepően kis fogyasztással (jótanács: a a felniket szélesebbre cseréltem és így olyan stabilitást értem el amit még a régi széles kombim is irigyelt volna)
2012. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!