Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autózni szeretsz jobban, vagy...

Autózni szeretsz jobban, vagy motorozni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most csinálom a B-s jogsit. Eddig csak Simsonoztam, és kisrobogóztam, de a Simson nálam mindig az első helyen állt. :) Sokan mondták, ha majd elkezdek kocsit vezetni, sokkal jobban fog tetszeni, kényelmesebb, biztonságosabb, stb. Az első pár órán érdekes volt, de aztán már kezdtem unni. Skoda Fábiával vezetek, jól megy, kedden fogok vizsgázni. Nem szeretem. Semmi izgalom, unalmas, túl modern egyszerűen az egész, és nagyon kényes, kifinomult a rendszere.

A kényelemről: az igaz hogy kényelmesebben ülök, de a gázpedállal nagyon nem vagyok kibékülve, alig nyomom le egy mm-rel, már hatalmas gázt ad, ráadásul roppant kényelmetlen ahogyan a lábamat kell tartanom, a végén már elzsibbad, alig várom, hogy kiszálhassak.

Tehát nálam maradar a jó öreg Simson az első helyen, össze sem lehet hasonlítani az autóval az élvezetet, hogy mennyivel jobb menni vele, neki lelke van. Ti hogy gondoljátok?


2012. márc. 2. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Husaberg FE450 is fel tudja venni hidd el :)De ha csak csorogni akarok a többiekkel az egyenlő ehy kvázi öngyilkossággal, állandóan gyorsabbnak kell lennem mindenkinél, mert egyszerűen nem veszik figyelembe az emberek a motorosokat, "majd odébbmegy" elven simán elgázolnak.
2012. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát 450 köbcenti hogyne persze hogy elég. :D De nekünk csak 50-es van.
2012. márc. 3. 10:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Autózni
2012. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Autózni,motorozni,traktorozni. Az is kényelmes ám.. :)
2012. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én is rtaktorozok néha, és az tényleg kényelmes. :)
2012. márc. 3. 15:23
 16/16 anonim válasza:
Télen Autó, mert a motoron hideg van. de az autó hasznosabb... mégiscsak 5 személyes. Tanuld meg jól beállítani az ülést, és ne feszengj rajta. amúgy meg Nekünk egy 650-es Suzuki Dr-ünk van. Élmény városban menni vele.. terepen meg mégamúgy! :)))
2012. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!