Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat punto 1.1 sole vélemények?

Fiat punto 1.1 sole vélemények?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 12:31
 1/5 lodarazs ***** válasza:
Ha ez az első puntót takarja, akkor azok jók voltak. Ha nem, akkor felejtsd el.
2012. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 5 évig! 100-max 110 ezer km-ig egész jó kocsi,na de ami utána volt az......! Szó szerint értsd,nem telt el olyan hónap hogy ne lett volna valami baja,pedig mindent megadtam neki és nem is hajtottam szét! Egyébként kategóriájához képest kényelmes,a motor harmatgyenge(ha épp nem hengerfejes akkor is),viszont jól fogyaszt! Lehet hogy csak én jártam vele pórul,de még egyszer nem vennék az tuti.
2012. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

német közmondás: Fiat? Fehler in alle teilen...

(fiat? Hiba minden részében...)

Van benne igazság!

2012. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb annyi, mint benned értelem csórikám...
2012. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jönnek ezek a "német autófanok" és fikáznak mindent össze vissza, pedig hidd el nekem egy adott probléma minden autónál előfordulhat, függetlenül attól, hogy milyen típusú...Én jól ismerem mind az 1.1-es, mind pedig az 1.2-es motorváltozatokat, szerintem motorikusan nagyon jók. Ezalatt azt értem, hogy soha nem fog téged cserben hagyni, még ha valami baja is van, akkor is mindig a saját lábán gurul be a szervízbe. A lehetséges műszaki problémái leginkább a korának, mint az autó márkájának köszönhető. Ha nincs agyonhajtva és lelakva a kiszemelt jármű, akkor szerintem jó választás lehet, az apróbb hibák azonban nem lesznek ritkák.
2012. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!