Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap forgalom vizsga....

Holnap forgalom vizsga. Utolsó tippek, tanácsok? ( akár a parkolásokhoz is)

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, pihend ki magad alaposan mert fáradtan feszülten nem fogsz tudni figyelni a dolgokra. Én az izgulás meg a fáradtság miatt buktam el 2 forgalmi vizsgát, a harmadikra nyugodtan kipihenten mentem, azzal a gondolattal hogy most sikerülni fog, és sikerült is. A parkoláshoz különösebben én nem tudok mit hozzáfűzni, egy javítási lehetőséged lesz azt hiszem, csináld úgy ahogy gyakoroltátok/tanultátok. Bízom benne hogy sikerülni fog, szóval sok sikert holnapra! :)
2012. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még ennyit szeretnék hozzáfűzni:

[link] -> Nézd át ezt az oldalt, vannak hasznos tanácsok, tippek :)

2012. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne igyál!
2012. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : Köszönöm szépen , aranyos vagy. :)

Második válaszoló: Igazán humoros vagy. :)

2012. márc. 6. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:

sok sikert!

Kiváncsi lennék rá ird meg ha végeztél vele hogy átmentél-e és hogy milyen volt stb..énis nemsokára fogok és kiváncsi lennék rá mi a vélemény tapasztalat a vizsgával kapcsolatban!

2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írok majd :) , amúgy nekem ez a második lesz :S.
2012. márc. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!