Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo 6n2 vs Opel...

Volkswagen Polo 6n2 vs Opel Astra G?

Figyelt kérdés
Gyorsulásban melyik a nyerő szerintetek? (Mindkettő 1.4 16v, a Polo 75 le, az Astra 90)
2012. márc. 7. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

A gyorsulás szerintem nem itt kezdődik. :)

Én inkább a G Astrára voksolok, nekem szimpibb.

2012. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem drag-re lesz :D Csak haver arcoskodik, aztán hétvégén összemérjük a gépsárkányokat!
2012. márc. 7. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiveszek má" 4 gyertyát és indulok én is na :)
2012. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két ilyen izmos autó szét fogja kapni az aszfaltot mint Joci a legót. Most ezt komolyan gondoljátok? Különben az Opel jobb mert nekem is az van, de én ilyet nem szoktam csinálni, mert égő ekkora autókkal versenyezni főleg közúton. De azért csajokat vigyetek ám ki. Főleg olyanokat akik tangában meg mini toppban vannak.
2012. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ha meg akarod vizsgálni a hátsó lökösömet, akkor gyere!:)


utolsónak:

jaaaj Istenem... Látsz olyat, hogy azt írtam volna ki, hogy Halálos Iram-féle versengést fogunk rendezni? Mert csak egy egyszerű kérdést tettem fel, amire csak simán lehet normálisan válaszolni... Esetleg azt látod a feltett kérdések közt, hogy "Mi a véleményetek erről?" ? Mert ha nem, akkor lehet, hogy azért nem írtam ki, mert talán nem érdekel.

2012. márc. 7. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy on is legyek, mindkettő gyorsulása 0-100: 12.9sec (forrás: [link]
2012. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem volt astra g-m jó gép az, azt vegyed, sokkal jobb a vw-nél
2012. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem autóvásárlásról van szó :)
2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, már megvan. Köszi a válaszokat, infokat! Ha van még valami javaslat, az is érdekel.
2012. márc. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!