Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni, de az...

Stella08 kérdése:

Autót szeretnék venni, de az ABS-el van egy kis probléma. Segítség?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam megnézni egy használt Rover 200 Si-t. Az autóval nincsen semmi probléma, annak ellenére, hogy 13 éves. Egy valami van, ami zavar, bár az eladó azt mondta, hogy "meg lehet szokni". Az ABS akkor is működésbe lép, amikor nem kéne és emiatt a fék egy kicsit "reszel", mintha havas úton fékeznék. Ettől függetlenül a kocsi szépen megáll.

A kérdésem az lenne, hogy ezért nekem mennyit kellene kiadnom, hogy megjavítsák és mennyire nagy probléma ez?

A válaszokat köszönöm!



2012. márc. 7. 22:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a fajta az amit venni szeretnék. Annyi különlegesség van benne ami nagyon megfogott, hogy a lámpája tuningolt, lilás színű, remus kipufogó van benne és a motorháztető karbon bevonatú, bár csak ha jól tudom levonó, mert ha igazi lenne biztos nem lenne az ára annyi, amennyi :)

2012. márc. 8. 13:31
 12/13 anonim ***** válasza:

A sport végdob, a lilás színezetű izzó és karbon hatású fólia összesen nem kerül annyiba mint egy új jeladó beszereléssel...


Nem a kedvedet akarom elvenni, én is vettem már járművet mert megláttam és beleszerettem, de ha van a környéken ugyazez a típus csak hibátlan állapotban, akkor inkább azt venném.

De mégegyszer: végülis neked kell dönteni. Vidd el szerelőhöz átnézésre/állapotfelmérésre, talán tud valami közelebbit mondani a kocsiról.

2012. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a döntésem nekem is egy Audi A4 2.6 Quattro-ra esett :) Úgy gondolom a lehető legjobb választás volt és az üzletg is simán ment :) Már meg van a "kicsike" :)
2012. márc. 8. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!