Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz a rutin vizsga?

Nehéz a rutin vizsga?

Figyelt kérdés
17/f vok. 6 rutinórán vagyok túl. Igazából nem tudom hogy állok. a vezetési feladatokat már mind csináltuk. oktató azt mondta, h. ha így folytatom még lehet, h. pótórát is kell vennem... csak az a gondom, h. első két órán még ő is nyomta le a pedált, és mindig mondta, h. mikor mit csináljak; és most, h. már csak mondja a feladatot, és nekem nem megye tökéletesen akk ki van akadva. ez normális?
2009. jún. 9. 18:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%

Te fizetsz a szolgáltatásért ugyh ne hagyd h pattogjon.Azért van ott h megtanitson !!Ha nem megy ,válts oktatót.

Egyébként ha tudsz egy ismerőssel egy parkoloban v elhagyatott helyen gyakorolni az jót tenne.

Nincs az a nyomás. Egyébként ne aggodj h sikerül-e .Előbb utobb ugyis meglesz.

2009. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Minden oktató mondja, hogy kell pótóra mert ebből jön nekik a pénz. Amúgy szerintem a 17 év még fiatal az autóvezetéshez, mert sok tizenévesnek egyáltalán nincs felelősségérzete, és ilyenek miatt rengeteg balesetet láttam már. Autóra úgysem lesz pénzed, hát még fenntartani. Persze apuanyu segít csak az már gázabb úgy kocsiba feszíteni a haverok előtt tudván, hogy semmi közöd hozzá anyagilag.
2009. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én is vettem pótórát, és előre beállást húztam, szerencsére az egyszerűbb fele volt ez, ha hátra felé beállást húztam volna, lehet nem sikerül...Nem olyan nehéz, ha tudsz gyakorolj, sokat segít.
2009. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj, tényleg!

Jókat írtam az előttem szólók.

Meny ki elhagyatott helyre apuval, anyuval, tesóval, vagy akárkivel, akinek van jogsija, és gyakorolgass. (De nagyon fontos, hogy egyszerre csak egy személy legyen melletted!

HA többen vannak, akkor mindenki mindent másképp csinálna, és zűrzavar lenne)

Ja és mi a konkrét gondod?

-nem tudsz elindulni

-nem tudsz váltani

-nem tudsz parkolni

-mindig lefulladsz

Vagy mi a gond? Írd le, hátha tudunk segíteni!

2009. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Szia! Először is sok sikert az elkövetkezendő vizsgákhoz!:)

Másodszor: nem nehéz. Ha kellően fel vagy készülve, akkor nem. Mondjuk ez függ vizsgabiztostól is, mert vannak bunkóbbak, vannak rendesebbek. Ez a kiakadás az oktatód részéről meg bunkóság. Hány éves? Fogadom, hogy már 60 is elmúlt a vén kecske. Mondd meg neki, hogy te fizetsz, ő tanít, de ez nem jogosítja fel rá, hogy úgy beszéljen veled, mint kocsis a lovával. Én egy kb 60-as öreget fogtam ki. Bunkó volt, kiabált, DE legalább lóvéval nem húzott le. Amit fent leírtam, meg is mondtam neki. Utána normális lett.:D Én rögtön 9 rutinóra után mentem vizsgára és sikeresen le is tettem. Persze vannak, akik tényleg a pénzre utaznak. ÉS igen, gyakorolni órákon kívül is lehet. Csak mindig emlékezz arra, ahogy az oktatód tanította. Én ezt úgy oldottam meg, hogy elcsentem este az egyik útépítésről a felesleges bójákat,és azok közé álltam be meg ilyenek. Persze mindet visszavittem 2 nap után.

A második hozzászólónak meg üzenem, hogy én is 17-évesen kezdtem a gyakorlati órákat. És mégse vagyok felelőtlen. Nem száguldoztam, nem vagánykodtam sose, nem volt balesetem, kivéve, mikor nem én voltam a hibás. Erre lehet mondani, hogy "persze, persze", de rendőrség is igazolta ezt. De az is tény, hogy a legtöbb tizenéves megy mint az istenverés. Aztán meg csodálkoznak, ha Szent Péter előtt találják magukat. Tökös gyerekeknek hiszik magukat, hogy tudnak vezetni. De nem tudnak, csak épp az autót irányítják. De kivételek azért vannak. 17-18 évesen suli mellett melóztam, és sikerült egy kis Trabira összeszednem a pénzt. Az meg tökéletes kezdőautónak szerintem.

2009. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szia! szerintem nem normális te fizetsz neki nem is keveset akkor meg mit van kiakadva?!én is amúgy ezmiatt mentem át máshoz...a rutinvizsga nem nehéz főleg ha jó vizsgabiztost kapsz, és 6rutinóra az még nemsok nem kell h tökéletesen menjen,még pár óra és jól fog menni,ha meg mindig ki van akadva az oktatód akkor menjél át máshoz jobban jársz vezetni nem lehet megtanulni idegesen szerintem

sok sikert a rutin és majd a forgalmi vizsgádhoz:)

17(L)

2009. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
55%
velem is ugyan ez a helyzet. ma voltam oktatáson és az oktatóm kielve magából szidott minket. azt modnta hogy őt nem érdekli hogy fogunk levizsgázni és kész. ült melletünk és elvolt magába és szidott minket. és nem merem modnani neki hogy azér én ezér fizetek :S kétségbe vagyok esve mer így hogy szid meg baszogat nem nagyon mennek a dolgok :(
2009. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha ilyen béna vagy, hogy nem mersz kiállni magadért, utolsó válaszoló... már ne is haragudj...
2009. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én holnap fogok vizsgázni :) Nagyon félek tőle, mert azért nem megy minden tökéletesen...de a vizsga előtt még vezetek. Amugy szerintem azon múlik az egész, hogy figyelsz-e... ha lefulladsz vagy valami, az még nem hiba, korrigálhatsz...de ha neki mész valaminek vagy elfelejtesz indexelni az már bukás... ugyhogycsak figyelni kell nagyon.. szerintem...
2009. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Szia! szerintem nem normális te fizetsz neki nem is keveset akkor meg mit van kiakadva?


2500ft átlagban egy óra. Azért 1 órán keresztül megy az autó 353Ft-os benzinnel és még ebből leadóznak! Biztos nagyon sokat fizetsz? Sajnos ennyi a mai 17évesek! Ő sokat fizet neki jogaik vannak jaj hogy ada ne rohanjak! Menj inkább discoba ott nem sok a 2000ft-os belépő a nagy semmiért és az épület háta mögött elszaxizhatod a bécsi keringőt. Hülye

2010. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!