Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha gyorshajtás esetén lefotózt...

Ha gyorshajtás esetén lefotóztak a rendőrök, akkor arról küldenek valami írásos figyelmeztetést hogy hamarosan csekk várható? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

" Remélem, A140L édesanyját majd egy megrögzött gyorshajtó gázolja halálra - és remélem, A140L nem fogja bánni."


Természetesen lakott területen sosem szoktam száguldozni.

Csak főút vagy autópálya... (ha a forgalmi viszonyok megengedik!)


Ha őszinték vagyunk akkor a 90km/h és a 130km/h korlátozás teljesen életszérűtlen és betarthatatlan.


Mellesleg évekig sofőrködtem egy hűtős sprinterrel, úgyhogy fel tudom mérni a közlekedési helyzeteket...


Szerintem, a gyorshajtók helyett inkább a jogsival nem rendelkező, romhalmaz bmw-vel furikázó bajszos cigányokat kéne szívatni a rendőröknek.

Talán félnek tőlük???

2012. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

68%-os kolléga: ez az ami nem fog bekövetkezni. Lehet hogy nem volt egyértelmű, de itt egy 15km-es szakaszról van szó, amit ismerek. Máshol 100%-hogy nem vállalnám be ezt, de itt tudom hogy mire lehet számítani, mire kell figyelni, belátható az egész szakasz, de már leírtam az előző válaszomban. Az alaptempó autópályán belső sáv-140, főúton pedig pont elég a 90, aki siet majd megelőz. :)


A140L: erre próbáltam rávilágítani én is, de nem sok sikerrel.

2012. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is pont erre próbálok célozni: hogy "csak ott, és tuti belátható, és biztos nem lehet baj és különben is kib@szottjó sofőr vagyok".


Munkámból adódóan több olyen embert ismerek, aki így vezetett (sokat beszélgetek velük), most pedig járnak a terápiára, hogy legalább sz@rni el tudjanak menni egyedül.

2012. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Járhat valaki évekig egy azon úton,ismerheti minden apró kavicsát,gödrét,az út széli fákat,de a vadakra soha nem lehet felkészülni. Azon kívül én is minden nap többször járok egy tök egyenes,tavalyelőtt elkészült úton,de többször találkoztam "akadályokkal" is. Tégla az úton (sötétben),deszka,aluplató oldala,sőt egyszer egy ágymatrac is. Na szóval ezekre nem számítottam,és ha nem 100-al hanem gyorsabban megyek,valszeg letakarodtam volna az útról. Bele sem merek gondolni,ha véletlen valaki motorral megy arra,és nem veszi észre..
2012. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Napkiraly ***** válasza:
vadsíp arra jó hogy a tesco keressen 400 forintot
2012. márc. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!