Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Opel Calibra -t venni?

Megéri Opel Calibra -t venni?

Figyelt kérdés

Csáó. Szerintetek megéri egy ilyet venni?

[link]



2012. márc. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma hogy nincs ilyen sok autó az országban és elég nehéz hozzá bontott alkatrészt kapni. 2 éve akartam venni ilyet én is de egy autószerelő ismerősöm nagyon lebeszélt róla. Az odáig korrekt hogy az eladó lefényképezett egy hibás részt azt kilehet könnyen javítani ahogy elnézem, de kitudja hogy motorilag meg elektronikailag milyen állapotban van. Én ezt azért megfontolnám.
2012. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Calibrával is az a baj, mint sok kategóriatársával: öreg, sok embernél megfordult és ma már javarészt csak leharcolt "sz@rokat" találni. Ami korrekt állapotban az, az sajnos irreálisan drága.

Ha van valamennyi érzéked a szerelgetéshez, szerszámaid, garázsod, kitartásod és még kb kétszer ennyi lóvéd, akkor megéri, mert ezt is ki lehet pofozni baromi jóra. Ha nem vagy ennyire fanatikus, akkor szerintem kerüld ezeket.

2012. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi pénzt simán megér. De az a baj, hogy ez is valami fiatal srácé volt, aki biztos nem kímélte. Nézd meg azt a kipufogót, meg akkor a műszerfalon látható, hogy gyorsasági motorról álmodozik, a km állás korrektnek néz ki. Szerintem tégy vele egy próbát. Menj el, s nézd meg élőben, kérdezd meg, hogy szerelőhöz mehet-e állapotfelmérésre, ha beleegyezik és mindent rendben találnak, akkor hajrá.
2012. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kis autó ez. Nem kell hozzá semmi csak kib@szott sok benzin.
2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!