Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire érdemes figyelni használt...

Mire érdemes figyelni használt autó vásárlásakor? Tanácsokat szeretnék! Többi lent

Figyelt kérdés

Használt autót szeretnék venni, ki is néztem kettőt, de nem szeretnék mellé fogni, ezért szeretnék hasznos tanácsokat kérni tőletek. Egyébként e kettő közt vacilálok:


[link]


[link]


2012. márc. 11. 13:25
1 2
 11/14 pagan ***** válasza:
viharveert??ha minden 96 os autó ilyen lenne mint ez...:),sokkal jobb mint a második verza,extrákkal ami a clioban semmi,nagyon szép állapotú a civic,a foltot kivéve a géptetőn,de ez nem olyan nagy gáz,a clio itt ahogy kinéz tipikus hülyegyerek autó
2012. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, szerintem nem gáz a Clio kinézete, de egyébként a Civic motorházán az nekem is szemet szúrt, de egyébként szerintem se viharvert :S
2012. márc. 11. 21:40
 13/14 A kérdező kommentje:
Suzukiba meg a seggem bele nem tenném xD
2012. márc. 11. 21:40
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a civic-re szavazok!


Erre figyelj: a motor ne füstöljön és ne adjon furcsa hangokat, a futómű ne rázzon és ne 'kopogjon'. A kasztni lehetőleg ne rozsdásodjon, fékbetéte/tárcsák ne legyenek nagyon kopottak... Egy hozzáértőt/szerelőt érdemes vinni magaddal!


Ha megvannak a számlák arról amit az autóra költöttek az a legjobb. (olajcsere, vezérműszíj ilyesmi)

2012. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!